Kandavas BJSS vieglatlētu starti maijā23.05.2017

Pagājušajā nedēļā turpinājās LVS sacensību karuselis, kurā ar labiem panākumiem startēja arī Kandavas bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunie vieglatlēti.

16.05. Valmierā startēja mūsu Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēknis Raivis Garoza, kurš izcīnīja sudraba medaļu lodes grūšanā, startēdams Valmieras VK sacensībās U-20 vecuma grupā, raidot 6kg smago lodi 15.58m tālu, kas ir sportista personiskais rekords.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

2.posma Sportland kausā vieglatlētikā , Kandavas novada BJSS vieglatlēti izcīna divas medaļas.11.05.2017

10.05. Saldus vieglatlētikas stadionā , sliktos laika apstākļos, risinājās Sportland kauss vieglatlētikā 2.posma sacensības . Sportland kauss ir otras lielākās vieglatlētikas sacensības , aiz LR čempionātiem , ko rīko Latvijas vieglatlētikas savienība. Kausa sacensības notiek pavisam piecos posmos , divām vecuma grupām - U-16 un pieaugušie. Saldus posmā piedalījās četri BJSS vieglatlēti , kuriem pa spēkam bija izcīnīt divas medaļas. Abas medaļas tika izcīnītas U-16 meiteņu grupā , un jau kā pierasts, abas medaļnieces ir LR U-16 izlases kanditātes - Ieva Annija Stepiņa un Agnese Besikirska. Ievai sudrabs šķēpa mešanā ar rezultātu 39.28m., Agnesei bronza 200m. ar jaunu personisko rekordu 27.82 sek.  Nelielā mikrotrauma šoreiz liedza Ievai mest šķēpu tālāk ( pirms četrām dienām Ieva uzstādīja savu personisko rekordu 46.18m.). Tūlīt aiz goda pjedestāla tāllekšanā sieviešu grupā palika Beāte Stivriniece ar rezultātu 4.88m. Ceturtais mūsu komandas dalībnieks Tomass Zauers vīriešu grupā startēja savā pamat disciplīnā - 100m. un ar rezultātu 12.31 sek. izcīnīja 19.vietu . Audzēkņu treneri I.Matīss un A.Gross. Visi sacensību rezultāti LVS mājas lapā www.athletics.lv

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Ieva Annija Stepiņa vasaras sezonu iesāk ar jaunu personisko rekordu šķēpa mešanā.08.05.2017

Sekmīga nedēļas nogale izdevās Kandavas BJSS jaunajiem vieglatlētiem , kuri piedalījās gan Tukuma vieglatlētikas kluba sezonas atklāšanas sacensībās 05.05., gan T.Krūmiņa balvu izcīņā šķēpa mešanā , kas notika 06.05. Tukuma stadionā. Visaugstvērtīgāko rezultātu sasniedza mūsu labākā šķēpa metēja Ieva Annija Stepiņa , kura startējot T.Krūmiņa balvu izcīņā šķēpa mešanā , U-16 vecuma grupā , laboja gan savu personisko rekordu , gan arī uzrādīja šo sacensību visu laiku labāko rezultātu U-16 grupas meitenēm , raidot šķēpu 46.18m. tālu. Ieva tikai 28.04. atgriezās no treniņnometnes Portugālē , kur guvusi mikro traumu , bet tas neliedza Ievai sasniegt labu rezultātu. Iepriecināja arī Dita Hadaņonoka , kura U-14 grupā izcīnīja bronzas medaļu ar jaunu personisko rekordu 24.12m. Vēl šķēpa mešanas sacensībās startēja Parisa Kaņepe, Everita Bukovska, Ralfs Kaņeps, Austris Vilmanis, Uģis Āboliņš, Artūrs Jekovičs. Treneri I.Matīss,A.Gross, E.Juhņēviča.Visi rezultāti www.athletics.lv

Tukuma vieglatlētikas kluba sezonas atklāšanas sacensībās sporta skolas audzēkņiem pavisam sešas medaļas. Sacensības notika pieaugušo grupā , kā arī U-10 un U-12 vecuma grupās. Divas zelta medaļas jaunākajā U-10 grupā zēniem izcīnīja Matīss Feldmanis , kurš uzvarēja gan tāllekšanā ar rezultātu 3.25m,.un 60m. skriešanā ar rezultātu 9.7 sek. Pieaugušo grupā iepriecināja mūsu sprinteri - Agnesei  Besikirskai jauns personiskais  rekords 200m. ar rezultātu 27.3 sek. un sudraba medaļa , tāpat arī Tomasam Zaueram personiskais rekords 200m. ar rezultātu 24.3 sek. un arī sudraba medaļa, kā arī Loretai Štofertei jauns personiskais rekords 200m. ar rezultātu 28.6 sek., un bronzas medaļa. Tāllekšanā sievietēm bronzas medaļa Beātei Stivriniecei ar rezultātu 4.92m.  Sacensībās Kandavas BJSS komandas sastāvā startēja arī Roberts Barkāns, Kārlis Vilkaušs, Kristians Celms, Aleksa Saka, Marta Nagle, Amanda Vīndedze, Anabella Pāža , Roberts Ķēvics, Mariss Sterķis, Linda Leimane, Matīss Līkums, Rūdolfs Tauriņš, Ieva Annija Stepiņa, Valērija Kuzmicka.  Jāatzīmē arī bijušā sporta skolas audzēkņa Dāvja Bērsona izcīnītā 1.vieta augstlekšanā ar rezultātu 1.90m. Treneri Andrejs Gross un Indulis Matīss.Rezultāti www.athletics.lv

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Vieglatlētikas sezona stadionos sākās ar Kurzemes kausu izcīņu šķēpmešanā02.05.2017

Jau tradicionāli, ka Kandavas novada BJSS vieglatlētiem, stadionu sezona sākas ar Kurzemes kausu izcīņu šķēpmešanā. Šogad Kurzemes kausu izcīņas sacensības notika 28.aprīlī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadionā.

Sacensības notika piecās vecuma grupās, kopā pulcējot 80 jaunos vieglatlētus. Kuplākais dalībnieku skaits bija tieši jaunākajās grupās, jo vecāko grupu vadošie šķēpa metēji, tai skaitā arī mūsu audzēkne Ieva Annija Stepiņa, vēl atrodas treniņnometnēs dienvidu zemēs.

No mūsu audzēkņiem augstāko vietu- otro U-14 vecuma grupas meitenēm izcīnīja treneres Elvīras Juhņēvičas audzēkne Everita Bukovska, 400g smago rīku raidot 24.40m tālu. Tikai nedaudz atpalika  vēl viena treneres audzēkne Anna Parisa Kaņepe, kura ar rezultātu 24.17m izcīnīja 3.vietu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Kandavas novada BJSS U-15 zēnu basketbola komanda nākošajā sezonā spēlēs 1.divīzijā24.04.2017

Ļoti veiksmīgi LJBL LR čempionāta sezonu noslēguši BJSS U-15 zēni basketbolā, kas uzvarēja ne tikai regulārajā sezonā 2.divīzijā rietumos, izcīnot 22 uzvaras 22 spēlēs (12 komandu konkurencē), bet arī pārspēlēs par iekļūšanu 1.divīzijā,  sekmīgi cīnījās sešu komandu turnīrā Gulbenē, izcīnot 2.vietu un tiesības nākošajā sezonā spēlēt augstākajā divīzijā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Ziemas sacensību sezonas noslēgumā novada jaunākie vieglatlēti izcīna 8 medaļas 28.03.2017

24.martā Talsu sporta halles vieglatlētikas manēžā notika Talsu sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā, pēdējās ziemas sezonas sacensības pašiem mazākajiem sportistiem - U-10 un U-12 vecuma grupās.

 Sacensībās piedalījās arī  Kandavas novada BJSS audzēkņi, kas izcīnīja astoņas dažāda kaluma medaļas ( divas zelta, divas sudraba, četras bronzas).

 Zelta medaļu U-12 vecuma grupā izcīnīja Bruno Petrovičs 1kg pildbumbas mešanā ar rezultātu 11.66metri un Aleksa Saka augstlēkšanā ar rezultātu 1.10m. 

Sudraba medaļu pildbumbas mešanā U-12 grupā izcīnīja Amanda Vīndedze ar rezultātu 10.60m, sudraba medaļa arī Patrīcijai Petrovičai U-10 grupā tāllēkšanā ar rezultātu 2.92m. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Ieva Annija Stepiņa izcīna sudraba medaļu LR ziemas čempionātā šķēpmešanā 20.03.2017

17.martā Daugavas stadionā notika Latvijas Republikas ziemas čempionāts šķēpmešanā, kurā savu augstāko sasniegumu vieglatlētikā uzrādīja Kandavas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkne Ieva Annija Stepiņa, izcīnot sudraba medaļu U-16 vecuma grupā, raidot šķēpu 40.60m tālu

Sacensības notika sliktos laika apstākļos ( stiprs vējš, lietus un zema gaisa temperatūra), bet tas netraucēja Ievai izcīnīt augsto 2.vietu un kļūt par otro labāko šķēpmetēju valstī savā vecuma grupā. 

Atgādinām, ka Ieva ir viena no retajām sporta skolas vieglatlētēm, kura ir izcīnījusi divas medaļas LR ziemas čempionātos ( bronza arī lodes grūšanā 25.02. 2017.) LR ziemas čempionāts šķēpmešanā notika jau 96 reizi , kopš 1920 .gada. Uzvarētājas apbalvoja visu laiku labākais  šķēpmetējs Jānis Lūsis. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
<>


Jaunākās galerijas