BJSS U-14 meitenes zaudē Jūrmalai, Roberts Barkāns startēs LR čempionāta finālā vieglatlētikā28.01.2019

22.janvārī Kandavas sporta hallē LJBL LR čempionāta ietvaros, mūsu U-14 meitenes tikās ar spēcīgo Jūrmalas komandu. Jūrmalas meitenes ir šī vecuma līderes pēc pirmā apļa. Arī šoreiz nācās atzīt Jūrmalas komandas pārākumu ar rezultātu 32:71 ( M.Ķilpe 18p., T.Zeberiņa 6p., A.Kārkliņa un V.Timoško pa 3p., P.Šenberga 2p., D.Freimane , S.Avetjana, K.Ervalde). Treneris Andris Bambis.

25.janvārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika atlases sacensības LR čempionāta finālam vieglatlētikā U-14 vecuma grupā. Lai kvalificētos LR čempionāta finālam, jāiekļūst pirmajā pieciniekā jebkurā disciplīnā. No mūsu vieglatlētu komandas tas izdevās tikai Robertam Barkānam, kurš bija ceturtais tāllēkšanā ar rezultātu 4.27 metri un piektais 60m ar rezultātu 8.88 sekundes. Diemžēl pārējie mūsu audzēkņi palika aiz pirmā piecinieka. Vistuvāk finālam tika Anabella Pāža lodes grūšanā un Rūdis Babris 1000m( attiecīgi 6.vietas). 

Vēl mūsu komandā startēja Agneta Muskeite, Amanda Vīndedze, Aleksa Saka, Keita Priede, Kristers Rozenbergs, Kārlis Asars, Kārlis Vilkaušs, Miks Pētersons. Treneris Andrejs Gross.

 Visi rezultāti apskatāmi LVS mājas lapā : www.athletics.lv

<>


Jaunākās galerijas