Ditai Hadaņonokai bronzas medaļa lodes grūšanā Kuldīgas novada atklātajās sacensībās vieglatlētikā 27.11.2017

24. novembrī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā risinājās Kuldīgas novada atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupai, bet 25.novembrī, turpat notika Kuldīgas novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem. 

Abās dienās uz starta izgāja arī Kandavas novada BJSS jaunie vieglatlēti. Vislabāk veicās U-16 grupas sacensībās, kur bronzas medaļu lodes grūšanā meitenēm izcīnīja Dita Hadaņonoka ar rezultātu 10.10m. Līdz sudraba medaļai Ditai pietrūka tikai 2 centimetri. Vēl U-16 grupā sporta skolas komandā startēja Everita Bukovska, Samanta Novikova, Sīdžejs Neimanis, Kristaps Krūkliņš, Andrejs Zutis, Rūdolfs Tauriņš, Magnuss Jefremovs un Arturs Jekovičs. Treneris A.Gross

No Kuldīgas čempionāta pieaugušajiem jāuzteic Agneses Besikirskas starts 60m, kur priekšskrējienos Agnese uzrādīja trešo ātrāko rezultātu 8,26 sek, finālā skrēja par trim simtdaļām lēnāk un ar rezultātu 8.29 sek. izcīnīja 5.vietu 50 dalībnieču konkurencē. Jāuzteic arī Ievas Annijas Stepiņas starts lodes grūšanā, kur Ievai 6.vieta ar rezultātu 9.88m, pirmo reizi grūžot pieaugušo lodi ( 4kg.), jo Ieva un arī Agnese vēl ir U-18 vecuma grupas dalībnieces. Jāuzteic arī Tomasa Pereras veikums 60m, kur ar rezultātu 7.51 sek. tika izcīnīta 11.vieta.

 Vēl šajās sacensībās startēja Beāte Stivriniece, Loreta Štoferte, Rihards Jakubovics, Mārtiņš Labrencis, Matīss Līkums un bijušais sporta skolas audzēknis, tagad LSPA  students Dāvis Bērsons. Treneri A.Gross un I.Matīss. 

Visi rezultāti apskatāmi LVS mājas lapā www.athletics.lv

<>


Jaunākās galerijas