Jauno sacensību sezonu uzsāk sporta skolas audzēkņi17.09.2018

Klāt atkal septembris un atsākas sacensības Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlētikas un basketbola nodaļas audzēkņiem

Pirmie oficiālo rudens sacensību sezonu atsāka vieglatlēti, kas 14.septembrī piedalījās " Salaspils Rudens 2018" sezonas noslēguma sacensībās. Mūsu audzēkņiem izdevās izcīnīt trīs godalgas. Zelta medaļa lodes (3kg)  grūšanā U-16 grupā Ditai Hadaņonokai ar rezultātu 9.74metri.  Zelts arī Beātei Stivriniecei trīssoļlēkšanā U-18 grupā ar rezultātu 10.02metri. Sudrabs Robertam Vismanim lodes (3kg) grūšanā U-14 grupā ar rezultātu 9.21metri. Jāatzīmē arī Riharda Jakobovica veikums 200 metros, kur viņam 4.vieta ar rezultātu 25.9 sek. U-18 grupā. Treneri A.Gross un I.Matīss

Jauno LJBL LR čempionāta sezonu uzsākuši arī mūsu basketbolisti. Kā pirmie laukumā devās U-13 zēni, aizvadot divas spēles izbraukumā 16.septembrī Talsu sporta namā. Vispirms nācās atzīt Talsu pārākumu  ar rezultātu 17:78, un arī otrā spēlē zaudējums Iecava/ Vecumnieki komandai ar rezultātu 31:40 ( R.Kuskovs, P.Sniedziņš, K.Samiņš, N.Indriksons, T.Ķilps, D.Tropiņš, K.Rozentāls , E.Kreicbergs, V.Raginskis, E.Dūdelis, R.Putniņš, K.Botmanis). Treneris J.Bambis.

<>


Jaunākās galerijas