Kandavas sporta skolas vieglatlētu starti Saldū un Rakverē 29.05.2018

25.maijā Saldus pilsētas stadionā notika Saldus sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 un U-18 vecuma grupās. Šajās sacensībās piedalījās arī seši Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi. 

Sudraba medaļu augstlēkšanā U-18 grupā ar jaunu personisko rekordu izcīnīja Rihards Jakobovics, ar rezultātu 1.74 metri. Iepriecināja arī Beātes Stivrinieces rezultāts tāllēkšanā U-18 grupā, kur tika sasniegts šīs sezonas labākais rezultāts 4.89 metri, kas deva piekto vietu. 

Vēl U-18 grupā startēja arī Agnese Besikirska, šoreiz 100m skrējienā ar pieticīgu rezultātu 13.77 sek. U-16 grupā divas ceturtās vietas - Artūram Jekovičam 110m/b  ar rezultātu 17.98 sekundes, un Sīdžejam Neimanim lodes grūšanā ar rezultātu 9.93 metri. Ditai Hadaņonokai 6.vieta lodes grūšanā U-16 grupā ar rezultātu 9.80 metri. 

 Mūsu labākā vieglatlēte - Ieva Annija Stepiņa,  26.maijā Latvijas nacionālās izlases sastāvā U-18 grupā, startēja Baltijas valstu mačsacīkstē mešanu disciplīnās Igaunijas pilsētā Rakverē. Ieva startēja gan lodes grūšanā, gan šķēpa mešanā. Šķēpmešanā uzrādītais rezultāts 44.07 metri bija otrais labākais starp Baltijas vieglatlētiem, zaudējot sportistei no Igaunijas. Lodes grūšanā Ieva ar jaunu personisko rekordu -  12.88 metri ierindojās 3.vietā savā vecuma grupā. 

Audzēkņus trenē A.Gross un I.Matīss.

<>


Jaunākās galerijas