LJBL LR čempionāta jauno sezonu uzsāk sporta skolas U-12 , U-13 basketbolisti26.09.2017

20. septembrī ar spēli pret Bauskas vienaudžiem Kandavas sporta hallē  LJBL LR čempionāta sezonu uzsāka sporta skolas U-12 zēnu basketbola komanda. 

Pirmajā spēlē nācās piekāpties Bauskas puišiem ar rezultātu 28:47( R.Bambis 18p., D.Tropiņš 4p., K.Rozentāls 3p., K.Samiņš 2p., T.Ķilps 1p., R.Putniņš, N.Indriksons, P.Sniedziņš, V.Raginskis, R.Kuskovs, K.Karlsons) Treneris Jānis Bambis.  23.septembrī  mūsu U-13 meitenes jauno sezonu uzsāka Rīgā ar spēli pret iepriekšējās sezonas Latvijas čempionēm 3 BJSS/Rīga komandu. 

Šoreiz vēl neizdevās izrādīt nopietnu pretestību un zaudējums ar rezultātu 10: 61( L.Krūmiņa, V.Timoško, I.Lēmane, K.Ervalde, S.Aišpure, D.Freimane, A.Kārkliņa, N.Šenberga, T.Zeberiņa). Treneris Andris Bambis.  

25.septembrī Kandavas sporta hallē viesojās Jelgavas komandas. Vispirms mūsu U-12 puiši izcīnīja pirmo uzvaru, pārspējot Jelgavu ar 29:28( R.Bambis 20p., D.Tropiņš 3p., K.Rozentāls, P.Sniedziņš, K.Samiņš pa 2p., R.Putniņš, T,Ķilps, N.Indriksons, V.Raginskis, R.Kuskovs). Pirmo spēli aizvadīja arī mūsu U-13 puiši, kas ar rezultātu 34:41 zaudēja Jelgavas komandai( K.Doniņš 14p., M.Brīvkalns 10p., R.Bambis 8p., E.Karņickis 2p., M.Rasmanis, U.Āboltiņš, Ģ.Zariņš, R.Pūliņš, J.Celitāns, K.Samiņš, D.Tropiņš).Treneris Ivars Bambis

<>


Jaunākās galerijas