Noslēdzies EYBL posms U-17 grupas jauniešiem, vieglatlēti startē Sportland 1.posmā Liepājā13.01.2020

Pagājušajā nedēļā Kandavas sporta hallē notika Eiropas Jaunatnes līgas posms basketbolā U-17 grupas jauniešiem, stiprākajā- 1.divīzijā.

Piedalījās 8 komandas, kuras izspēlējot katra piecas spēles no 10.-12. 01., izcīnīja sekojošas vietas : 1.vietā SKM Warranty expert/Viļņa, 2.vietā KM Led Head / Klaipēda, 3.vietā BC Žalgiris/Kauņa, 4.vieta BC Belgoroda/Krievija, 5.vietā BC Gloria/Maskava, 6.vietā A.Kraukļa/VEF skola, 7.vietā Russia 2004/Maskava, 8.vietā BS Ādaži. 

Sportistus apbalvoja basketbola treneris Armands Krauliņš un Kandavas novada domes priekšsēdētājas vietniece Gunda Cīrule. 

Piektdien Kandavas sporta skolu apmeklēja bijušais Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš ar skolas administrācijas pārstāvjiem runāja par basketbola aktualitātēm Latvijā, tai skaitā par Latvijas Basketbola Savienības darbību, un mums ļoti interesējošo Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas darbību, un ar interesi uzklausīja mūsu redzējumu par šīm lietām. Raimonds Vējonis arī apskatīja dažas spēles no EYBL turnīra, kā arī iepazinās ar Kandavas sporta halli.

Mūsu vieglatlēti 2020. gada sezonu uzsāka ar startu Liepājā, kur notika Sportland kausu izcīņas 1.posms, U-16 , U-18 un pieaugušo grupās. Sacensībās startēja vairāk par 450 sportistiem, tā ka konkurence liela. Šoreiz godalgotās vietas izcīnīt neizdevās, bet šīs sacensības bija kā labs gatavošanās posms ziemas LR čempionātiem telpās, kas sāksies jau janvāra beigās. Mūsu skolas komandā startēja pieaugušo grupā Nauris Smirnovs lodes grūšanā ( 6kg.) 7.vieta ar rezultātu 11.86m., Beāte Stivriniece tāllekšanā 10.vieta ar rezultātu 4.35m., Agnese Besikirska 200m. 17.vieta ar rezultātu 28.91 sek. U-16 grupā Artūrs Jēcis 600m. 6.vieta ar rezultātu 1:37,46 sek., Arnis Mileika lodes ( 4 kg.) grūšanā 6.vieta ar rezultātu 10.67m., un Roberts Vismanis 8.vieta ar rezultātu 10.35m., un 19.vieta tēllekšanā ar rezultātu 4.05m., Jānis Celitāns 60m/b 13.vieta ar rezultātu 11.19 sek., Aleksa Saka 60m/b 15.vieta ar rezultātu 11.88 sek. Treneri A.Gross un I.Matīss.

 Visi rezultāti apskatāmi LVS mājas lapā www.athletics.lv .

<>


Jaunākās galerijas