Drukas resursa adrese: http://kandavassportaskola.lv/jaunumi/sporta_skolas_basketbolisti_gatavojas_jaunajai_sezonai
Drukas datums: 14:58:01 09.08.2020

Sporta skolas basketbolisti gatavojas jaunajai sezonai27.08.2019

Kandavas novada Bērnu un jaunatnes Sporta skolas basketbolisti intensīvi trenējas un gatavojas jaunajai sezonai. 

Lai sagatavošanās darbs būtu produktīvs, komandas piedalās arī pārbaudes spēlēs un pirmssezonas turnīros. Tā no 21.-23. augustam Liepājā notika Gunāra Krūmiņa piemiņas kauss basketbolā divām vecuma grupām: U-13 un U-16 grupu zēniem. Turnīrā piedalījās arī mūsu U-12 zēnu komanda. Lai arī bija jāspēlē pret gadu vecākiem zēniem, kandavnieki spēja izcīnīt vienu uzvaru pret Liepājas otro komandu. Pārējās spēlēs diemžēl piedzīvoti zaudējumi pret Liepāja 1, Klaipēdas 1. un 2. komandu, kā arī pret Saldus komandu. Mūsu komandā spēlēja: Kristofers Rozentāls, Roberts Podiņš, Rūdis Sniedziņš, Roberts Koškins, Kristers Šukners, Ralfs Skujiņš, Aleksis Reķis, Rauls Vilkaušs, Oskars Bāliņš, Edvards Kvite. Komandas treneris Roberts Rozentāls. 

24.un 25.augustā Siguldā norisinājās pirmssezonas turnīrs basketbolā meitenēm, kurā startēja mūsu U-15 meiteņu komanda. Turnīrā spēlēja Ogres, Akmenes ( Lietuva), Siguldas un mūsu komandas. Pirmajā spēlē mūsu komandas meitenēm dramatiskā spēlē zaudējums Lietuvietēm ar rezultātu 54:55. Otrajā spēlē pret Ogres komandu pēdējā ceturtdaļā pietrūka spēka, tādēļ zaudējums arī Ogres meitenēm. Trešajā spēlē tika uzvarētas mājinieces Siguldas komanda, kas deva iespēju spēlēt par 3.vietu turnīrā, kur vēlreiz bija jātiekas ar Siguldas komandu.  Arī šoreiz pārākas mūsu meitenes un turnīrā izcīnīta 3.vieta. Turnīra laikā notika dažādi individuālie konkursi, kur vislabāk veicās Tīnai Zeberiņai, K.Ērvaldei un P.Šenbergai. Par mūsu komandas labāko spēlētāju atzina A.Kārkliņu. Komandā spēlēja: D.Freimane, P.Šenberga, L.Krūmiņa, A.Ņikiforova, M.Priedniece, M.Ķilpe, T.Zeberiņa, K.Ērvalde, A.Kārkliņa. Komandas treneris Andris Bambis. Brīvajā laikā meitenes apmeklēja slavenās Siguldas alas. 

Pārejās mūsu komandas savas pārbaudes spēles aizvadīja tepat Kandavā, tiekoties ar komandām no Sanktpēterburgas, Rīgas, Talsiem un Tukuma. Treneri Ivars un Jānis Bambji.