Sporta skolas meitenes pārbaudes spēlē uzvar Ogres komandu01.12.2017

30. novembrī Kandavas sporta hallē notika pārbaudes spēle basketbolā U-13 vecuma grupas meitenēm un ciemos bija ieradušās vienaudzes no Ogres. 

Šī spēle bija kā sagatavošanās posms regulārā čempionāta sabraukumam, kas mūsu meitenēm notiks 1.un 2. decembrī Siguldā. Mūsu meitenēm pārliecinoša uzvara ar rezultātu 43:16 ( Tīna Zeberiņa, Madara Ķilpe, Paula Šenberga, Agate Kārkliņa, Viktorija Timoško, Ieva Lēmane, Keita Ervalde, Laura Pelīte). Treneris Andris Bambis.

Priecīga ziņa saņemta no Latvijas Basketbola Savienības- mūsu skolas audzēknis Kristers Šnikvalds ( U-16 ) iekļauts Latvijas Nacionālas izlases  kanditātos U-16 vecuma grupā un piedalīsies izlases treniņnometnē Salaspilī no 28.- 30. decembrim. Pēc izlases treniņnometnes tiks nosaukti tie 12 spēlētāji, kas izlases sastāvā piedalīsies starptautiskajā basketbola turnīrā Igaunijā. 

Novēlēsim Kristeram veiksmi un panākumus!

<>


Jaunākās galerijas