Sporta skolas U-12 zēnu basketbola komanda startē Baltijas Basketbola līgā16.09.2019

Šajā sezonā mūsu U-12 zēnu basketbola komanda startēs ne tikai LJBL LR čempionātā, bet arī Baltijas Basketbola līgā ( BBBL), kas ir plašs starptautisks turnīrs un notiek četros posmos. 

No 13.-15. septembrim notika BBBL pirmais posms Siguldā un Allažos. Trijās dienās bija jāizvada piecas spēles. 13.09. pirmā spēle ar Tallinas BC Nord un zaudējums ar rezultātu 16:64, vēl pirmajā dienā spēle ar Tallinas komandu BC Altius un zaudējums 41:43. Otrajā spēļu dienā nācās atzīt vēl vienas Igaunijas komandas- BC Tartu Universitate pārākumu ar rezultātu 34:84 un arī Šauļu ( Lietuva) komandas pārākumu ar rezultātu 35:72. Pēdējā dienā spēle ar Ķekavas komandu, un arī diemžēl zaudējums ar rezultātu 29:46. Lai gan pirmajā posmā komandai visi zaudējumi, kā izteicās treneris Roberts Rozentāls, puišiem šī bija laba pieredze turpmākajām spēlēm un turnīriem.

 Komandas sastāvs - Kristofers Rozentāls, Roberts Podiņš, Edvards Kvite, Ralfs Skujiņš, Rauls Vilkaušs, Roberts Koškins, Rūdis Sniedziņš, Kristers Šukners, Aleks Reķis, Kristers Putnāns. Treneris Roberts Rozentāls.

<>


Jaunākās galerijas