Vieglatlēti startē sacensībās Piltenē, basketbolisti aizvada kārtējās LJBL LR čempionāta spēles30.10.2018

23.10. Piltenes stadionā notika Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības mešanas disciplīnās, kurās ar labiem panākumiem startēja arī sporta skolas vieglatlēti. U-14 grupas meitenēm šķēpa mešanā ( 400g.) uzvarēja Aleksa Saka ar rezultātu 21.22m., otrā Amanda Vīndedze ar rezultātu 19.18m., trešā Sindija Vaitovska ar rezultātu 17.72m. Tajā pašā grupā zēniem šķēpa mešanā (400g.) otrais Kristers Rozenbergs ar rezultātu 24.48m., trešais Roberts Barkāns ar rezultātu 22.36m.

 U-14 grupā lodes grūšanā meitenēm ( 2kg.) 1.vietā Agneta Muskeite ar rezultātu 7.80m., otrā Amanda Vīndedze ar rezultātu 7.66m., trešā Anabella Pāža ar rezultātu 7.34m., zēniem U-14 grupā 1.vietā Kristers Rozenbergs ar rezultātu 7.08m., otrais Roberts Barkāns ar rezultātu 6.06m., 3.vietā Janeks Šimkevics ar rezultātu 5.13m. U-16 grupā lodes grūšanā zēniem 2.vietā Sīdžejs Neimanis ar rezultātu 10.07m. Šajā pat grupā meitenēm lodes grūšanā 1.vietā Dita Hadaņonoka ar rezultātu 8.72m. 

U-16 grupā šķēpa mešanā zēniem 3.vietā Roberts Vismanis ar rezultātu 30.04m. Robertam arī 2.vieta diska mešanā U-16 grupā ar rezultātu 22.65m. U-18 grupā diska mešanā 1.vietā Nauris Smirnovs ar rezultātu 24.52m.  Naurim arī otrā vieta lodes grūšanā U-18 grupā ar rezultātu 10.27m. un trešā vieta šķēpa mešanā ar rezultātu 27.76m.  Vēl sacensībās startēja Rimants Jakobovics, Magnuss Jefremovs, Austris Vilmanis. Treneris Andrejs Gross.

LJBL LR čempionāta basketbolā spēļu rezultāti:

15.10. Rīgā  U-14 meitenes 3BJSS/Rīga - Kandavas BJSS 40:46 ( M.Ķilpe 25p., T.Zeberiņa 13p., A.Kārkliņa 4p., P.Šenberga 3p., V.Timoško 1p., K.Ervalde, D.Freimane, S.Avetjana) . Treneris A.Bambis.

17.10. Tukuma hallē U-13 zēni Tukuma BJSS1 - Kandavas BJSS 54:29 

17.10. Tukuma hallē U-13 zēni Tukuma BJSS 2 - Kandavas BJSS 20:28 ( R.Putniņš, D.Tropiņš, P.Sniedziņš, R.Kuskovs, K.Samiņš, E.Kreicbergs, K.Rozentāls, N.Indriksons, E.Sokolovskis) . Treneris J.Bambis.

17.10. Tukuma hallē U-15 zēni Tukuma BJSS - Kandavas BJSS 40:65 ( K.Kazaks, K.Grunte, E.Ezerkalns, A.Tropiņš, V.Botmanis, R.Neimands, R.Zorge, D.Tropiņš, M.Ersts). Treneris J.Bambis.

18.10. Kauguru sporta namā U-14 zēni Jūrmala - Kandavas BJSS 47:71 ( K.Doniņš, R.Neimands, R.Pūliņš, U.Āboliņš, D.Tropiņš, K.Samiņš) . Treneris I.Bambis.

18.10. Kauguru sporta namā U-19 jaunieši Jūrmala - Kandavas BJSS 52:56 ( K.Eņģelis, R.Bērziņš, R.Bergs, Ģ.Celms, M.Līkums, O.Zaiļskis, R.Paņižņiks, M.Krautmanis, I.Hadaņonoks , Kalniņš). Treneris I.Bambis.

22.10. Ventspils OC zālē U-15 zēni Ventspils - Kandavas BJSS 96:42 ( K.Kazaks 23p., A.Tropiņš 9p., E.Ezerkalns 6p., K.Grunte 4p., M.Ersts, V.Botmanis, R.Zorge, R.Neimands, D.Tropiņš) . Treneris A.Bambis.

22.10. Ventspils OC zālē U-13 zēni Ventspils - Kandavas BJSS 40: 23 ( K.Samiņš 10p., D.Tropiņš 6p. K.Rozentāls 5p., T.Ķilps 2p., V.Raginskis, R.Kuskovs, E.Kreicbergs, E.Sokolovskis). Treneris J.Bambis.

24.10. Jaunpils sporta namā U-11 zēni Jaunpils - Kandavas BJSS 25:60 ( K.Rozentāls, R.Podiņš, R.Sniedziņš, K.Šukners, R.Koškins, R.Skujiņš, A.Reķis, A.Norde, R.Vilkaušs, K.Putnāns). Treneris R.Rozentāls.

24.10. Jaunpils sporta namā U-11 zēni Talsi - Kandavas BJSS 48:36

27.10. Ogres sporta centrā U-14 meitenes Ogre - Kandavas BJSS 53:41 ( T.Zeberiņa 14p., M.ķilpe 10p., P.Šenberga8p., A.Kārkliņa 7p., V.Timoško 2p., K.Ervalde, S.Avetjana, D.Freimane). Treneris A.Bambis.

27.10. Jelgavas OC zālē U-13 zēni Jelgava - Kandavas BJSS 50:31 ( D.Tropiņš 15p., K.Samiņš 8p., R.Kuskovs 4p., K.Rozentāls 2p., P.Sniedziņš 1p., N.Indriksons, R.Sniedziņš, E.Kreicbergs). Treneris J.Bambis.

27.10. Jelgavas OC zālē U-13 zēni Liepāja - Kandavas BJSS 61:40 

<>


Jaunākās galerijas