Vieglatlēti startē Talsos, basketbolisti - Alūksnē22.01.2019

Kā vienmēr nedēļas nogalē, sporta skolas audzēkņiem  turpinās sacensību karuselis. Vieglatlēti šoreiz sacentās Talsu vieglatlētikas manēžā, kur 18.janvārī notika Talsu sporta skolas atklātās vieglatlētikas sacensības U-14 vecuma grupā. 

Mūsējiem izdevās izcīnīt trīs medaļas. Bronza Keitai Priedei augstlēkšanā ar rezultātu 1,35metri, bronza arī Aleksai Sakai 60m/b ar rezultātu 11,38 sek., zelts Rūdim Babrim 600m ar rezultātu 2:06. Vēl šajās sacensībās startēja Roberts Barkāns, Kārlis Vilkaušs, Sindija Vaitovska, Agneta Muskeite, Marta Araka, Kārlis Didzis Asars, Kristers Rozenbergs, Anabella Pāža.  Treneris Andrejs Gross. Visi rezultāti LVS mājas lapā : www.athletics.lv

Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas U-13 zēnu basketbola komandai kārtējais sabraukums notika 19.- 20.janvārī Alūksnē. 

Mūsu puiši aizvadīja četras spēles:  Kandava - BS/Rīga / VEF/Krauklis 51:50  ( K.Samiņš 22p., K.Rozentāls 16p., D.Tropiņš 6p., E.Sokolovskis 3p., R.Kuskovs 2p., E.Kreicbergs , R.Buks, T.Ķilps, N.Indriksons, E.Dūdelis, V.Raginskas) Treneris Jānis Bambis.  Kandava -  Kuldīga 49:41 ( K.Rozentāls 17p., K.Samiņš 16p., D.Tropiņš 11p., E.Kreicbergs 3p., R.Kuskovs 2p., V.Raginskas 1p., R.Buks, T.Ķilps, N.Indriksons, E.Dūdelis, E.Sokolovskis) , Kandava - Alūksne 37:46 ( K.Samiņš 14p., K.Rozentāls 11p., D.Tropiņš 10p., V.Raginskas 2p., E.Kreicbergs , R.Buks, T.Ķilps, N.Indriksons, E.Dūdelis, E.Sokolovskis, R.Kuskovs ) , Kandava - Aizkraukle 30:49 ( K.Samiņš 11p., D.Tropiņš , K.Rozentāls pa 6p., E.Kreicbergs 3p., R.Kuskovs un V.Raginskas pa 2p., E.Sokolovskis, T.Ķilps, N.Indriksons, R.Buks, E.Dūdelis).

<>


Jaunākās galerijas