Pirmās spēles VEF LJBL LR čempionātā basketbolā 2.divīzijā rietumos aizvada Kandavas BJSS komandas03.10.2016

Ar spēlēm Saldū 29.09. jauno VEF LJBL LR čempionāta  sezonu basketbolā , uzsākuši sporta skolas basketbolisti , kuri spēlē 2.divīzijā rietumu grupā.  Pirmie savas spēles uzsāka U-15 grupas puiši , kas sīvā cīņā , tikai pagarinājumā ar rezultātu 62 : 56 uzvarēja Saldus komandu ( K.Šenbergs 23p., M.Ķilps 11p., K.Šnikvalds 10p., A.Frīdemanis 10p., M.Pelīte 4p., K.Striķis 4p.), komandā vēl spēlēja E.Ezerkalns , M.Cīcis, Ģ.Celms. Treneris Roberts Rozentāls. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1) galerija (1)

Raivis Garoza izcīna bronzas medaļu rudens sacensībās mešanu disciplīnās vieglatlētikā " Kokneses kauss 2016" 28.09.2016

Kandavas novada BJSS audzēknis  Raivis Garoza , kurš kā vienīgais patreiz trenējas Murjāņu sporta ģimnāzijā , 24.09.,startējot rudens sacensībās mešanu disciplīnās vieglatlētikā " Kokneses kauss 2016." ,  izcīnīja bronzas medaļu lodes grūšanā U-18 jauniešu grupā , 5kg. smago lodi raidot 14.61m. tālu. Raivja pirmais treneris Andrejs Gross.

printēt

Agnese Besikirska ar jaunu personisko rekordu izcīna sudraba medaļu Ventspils pilsētas čempionātā vieglatlētikā26.09.2016

24.09. Ventspils OC stadionā risinājās Ventspils pilsētas čempionāts un SS  "Spars" sezonas noslēguma sacensības vieglatlētikā. Sudraba medaļu ar jaunu personisko rekordu 100m izcīnīja BJSS audzēkne Agnese Besikirska, uzrādot rezultātu 12.87 sekundes, pirmo reizi distanci veicot ātrāk par 13 sekundēm.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada BJSS basketbolisti uzsāk jauno sezonu ar VEF LJBL LR čempionāta spēlēm Kandavā un Rīgā26.09.2016

Ar spēlēm Kandavā un Rīgā 24.09. Kandavas novada BJSS basketbolisti uzsāka jauno VEF LJBL LR čempionāta sezonu.

  Kandavā notika sabraukums U-12 un U-13 grupas puišiem. Pirmajā spēlē mūsu U-13 zēni ar rezultātu 21:32 zaudēja Jelgavas vienaudžiem ( K.Grunte 9p.) . Otrajā spēlē mūsu U-12 puiši ar rezultātu 27:14 uzvarēja Jelgavas komandu. (R.Bambis 8p., D.Tropiņš 7p.) Trešajā spēlē mūsu U-13 zēni ar rezultātu 36:42 zaudēja Bauskas komandai (K.Kazaks 15p., K.Grunte 10p.)  U-12 komandas sastāvs- M.Traumanis, D.Tropiņš, R.Bambis, K.Doniņš, J.Celitāns, M.Brīvkalns, U.Āboliņš, E.Karņickis, Ģ.Zariņš, Rihards un Roberts Pūliņi, treneris Ivars Bambis. U-13 komandas sastāvs- J.Kuļijevs, E.Ezerkalns, K.Grunte, V.Botmanis, R.Kuskovs, A.Tropiņš, D.Dronka, K.Kazaks, M.Ersts, U.Āboliņš, treneris Jānis Bambis.

printēt Lasīt visu ziņu

Ieva Annija Stepiņa izcīna kārtējo medaļu šķēpa mešanas sacensībās Valgā21.09.2016

17.09. Igaunijas pilsētā Valgā notika starptautiskas vieglatlētikas sacensības šķēpa mešanā " Javelin Cup 2016" un Valgas sporta kluba " Maret-Sport " organizētās sacensības vieglatlētikā U12 , U-14 vecuma grupām.  Kārtējo medaļu šķēpa mešanā U-16 grupas jaunietēm izcīnīja mūsu audzēkne Ieva Annija Stepiņa , kura šķēpu raidīja 38.78 m. tālu , kas deva 3.vietu un bronzas medaļu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1) galerija (1)

Sporta skolas jaunās basketbolistes piedalās " Siguldas kausa " izcīņā basketbolā20.09.2016

03.,04. septembrī Siguldā notika " Siguldas kausa" izcīņa basketbolā 2005.gadā dzimušām un jaunākām meitenēm. Turnīrā piedalījās piecas komandas , tajā skaitā Kandavas novada BJSS meiteņu komanda. Mūsu meitenes vispirms ar rezultātu 26:17 uzvarēja Cēsis  ( M.Ķilpe 12p., P.Šenberga 8p.) . Nākošajā spēlē ar rezultātu 16:8 uzvarētas Siguldas meitenes  Otrajā sacensību dienā  ar rezultātu 32:4 uzvara pār Valmieras meitenēm ( M.Ķilpe 19p., P.Šenberga 7p., T.Zeberiņa 6p.) un rezultātu 12:22 zaudējums Saldus komandai (M.Ķilpe 10p.) , kas mūsu komandai turnīrā nodrošināja 2.vietu. Komandā spēlēja:  V.Timoško, K.Ērvalde, S.Aišpure, A.Kārkliņa, M.Ķilpe, T.Zeberiņa un P.Šenberga. Komandas treneris Andris Bambis.

Turnīra laikā notika konkursi , kuros piedalījās visu komandu spēlētājas. Metienu konkursā no mūsu komandas finālā iekļuva V.Timoško , kura finālā izcīnīja 4.vietu un M.Ķilpe. Konkursā " veiklais bumbas pārvaldnieks" finālā no mūsu komandas iekļuva M.Ķilpe , kura bija arī šī konkursa uzvarētāja ( 52 dalībnieču konkurencē) un A.Kārkliņa. Par labāko cīnītāju Kandavas komandā speciālbalvu saņēma P.Šenberga.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Kandavas novada BJSS vieglatlēti startē starptautiskās sacensībās Čehijā20.09.2016

06.,07. septembrī Čehijas pilsētā Brno , jau 11 reizi notika starptautiskās Eiropas bērnu vieglatlētikas spēles , kurās ceturto gadu pēc kārtas piedalījās arī Kandavas novada BJSS vieglatlēti. Šogad uz Brno devās piecas atlētes , trenera I.Matīsa pavadībā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (0) galerija (4)