Sporta skolas jaunie basketbolisti tiekas ar Kristapu Porziņģi20.07.2017

Jau otro reizi, Latvijas labākais basketbolists Kristaps Porziņģis organizēja tikšanos un meistarklases 250 Latvijas jaunajiem basketbolistiem.

Pasākumā piedalījās četri Kandavas novada BJSS basketbolisti- Kristers Grunte, Kārlis Kazaks, Tīna Zeberiņa un Agnete Kārkliņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Ieva Annija Stepiņa izcīna 3.vietu Baltijas valstu čempionātā vieglatlētikā U-16 vecuma grupā17.07.2017

15.jūlijā Viļņā notika Baltijas valstu čempionāts vieglatlētikā, kurā piedalījās arī mūsu novada vieglatlēte Ieva Annija Stepiņa, turpinot iepriecināt ar teicamiem rezultātiem.

Mūsu sporta skolas patreiz labākā vieglatlēte Ieva Annija Stepiņa, startēdama LR izlases sastāvā U-16 vecuma grupā, spēja izcīnīt 3.vietu lodes grūšanā ar rezultātu 12.54 metri.

Ievas uzrādītais rezultāts ir sezonas labākais rezultāts Latvijā. Pirmās divas vietas ieņēma sportistes no Igaunijas attiecīgi ar 13.24m un 12.91m tāliem raidījumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ievai Annijai Stepiņai uzvara starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās " Valmieras spēles 2017" lodes grūšanā .14.07.2017

Tikko beigusies Latvijas Jaunatnes Olimpiāde , bet labākajiem Kandavas novada BJSS vieglatlētiem sacensības turpinās. Ar teicamu panākumu ,proti , uzvaru starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās " Valmieras spēles 2017" lodes grūšanā , sasniedzot stadionu sezonas labāko rezultātu -11.89m. izcīnīja mūsu vieglatlēte U-16 grupā Ieva Annija Stepiņa . Ievai arī sudrabs šķēpa mešanā ar rezultātu 42.55m. Ieva jau šodien Latvijas U-16 izlases sastāvā dodas uz Viļņu , lai startētu Baltijas valstu sacensībās U-16 vecuma grupā. Jāuzteic arī Agnese Besikirskas 7.vieta 100m. sprintā U-16 grupā  ar rezultātu 13.40 sek.( Finālā startēja 4 Somijas skrējējas un 4 no  Latvijas)., kā arī Beātes Stivrinieces 7.vieta tāllekšanā U- 18 grupā ar rezultātu 4.88m. Vēl sacensībās startēja arī Loreta Štoferte , kura 100m. sasniedza jaunu personisko rekordu - 13.74 sek.  Jau otrdien 18.07.nākošais starts Sportland kauss 4.posms Jelgavā. Treneris Indulis Matīss.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kandavas novada BJSS audzēkņi startē Latvijas Jaunatnes Olimpiādē13.07.2017

No 07.09.jūlijam notika Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, kurā piedalījās arī 11 Kandavas novada BJSS audzēkņi un 3 treneri , kuri pārstāvēja mūsu novadu šajā lielajā sporta pasākumā. Kā pirmie uz Olimpiādes norises vietu Cēsīm devās mūsu basketbolisti , lai startētu ielu basketbola turnīrā 3:3 , trenera R.Rozentāla vadībā. Puiši cīnījās vareni , savā apakšgrupā izcīnot 1.vietu , un tikai ceturtdaļfinālā zaudējot Olimpiādes uzvarētājiem Rīgas novadam , tādējādi nācās cīnīties par 5.,6.vietu , kur mūsu zēni pieveica Gulbenes komandu un kopvērtējumā izcīnīja augsto 5.vietu. Komandas sastāvs - Kristers Šnikvalds, Markuss Ķilps, Aleksis Frīdemanis un Kārlis Šenbergs.

Jau nākošajā dienā pēc atklāšanas parādes , kas notika Cēsu pilsdrupās , uz Ogres stadionu devās mūsu 7 vieglatlēti, lai uzsāktu savus startus. Klusībā cerējām uz medaļu šķēpa mešanā meitenēm, diemžēl  mūsu labākajai šķēpa metējai Ievai Annijai Stepiņai 4.vieta ar jaunu personisko rekordu 41.84m. Jāatzīmē , ka Olimpiādē jāmet bija 500g. smagais šķēps , bet Ievai šajā sezonā vēl jāstartē ar 400g. šķēpu , tāpēc rezultāts ir labs , jo sacensībās šo šķēpu Ieva meta tikai 3 reizi.  Vēl gribas izcelt Agneses Besikirskas startu 100m. , kur Agnese iekļuva finālā ( astoņas labākās) ar piekto ātrāko rezultātu 13.36 sek.( personiskais rekords) . Uzreiz pēc priekšskrējieniem Agnese startēja trīssoļlekšanā , un finālskrējienā spēka pietrūka , kas galā deva Agnesei 8.vietu 100m.  Gribu atzīmēt arī Beātes Stivrinieces veikumu tāllekšanā ar rez.4.78m un 9.vieta . Vēl mūsu komandā startēja Loreta Štoferte, Valērija Kuzmicka , Matīss Līkums un Rihards jakubovics. Treneri I.Matīss un A.Gross.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Raivis Garoza izcīna sudraba medaļu LR čempionātā lodes grūšanā03.07.2017

Vēl vienu medaļu LR čempionātā vieglatlētikā izcīnījuši Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi. Šoreiz sudrabs lodes grūšanā mūsu Murjāņu ģimnāzijas audzēknim Raivim Garozam, kurš U-20 vecuma grupā 6kg smago lodi raidīja 15,08m tālu.

LR ziemas čempionātā Raivis bija trešais un iepriecina fakts, ka vasaras čempionātā viņš spēja izcīnīt sudraba medaļu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ieva Annija Stepiņa otra labākā lodes grūdēja Latvijā U-16 vecuma grupā26.06.2017

21. un 22.jūnijā Saldus pilsētas stadionā risinājās LR čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupai, kurā  startēja arī četri Kandavas sporta skolas audzēkņi.

Labākos rezultātus sasniedza Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas  audzēkne Ieva Annija Stepiņa, kurai izdevās izcīnīt sudraba medaļu lodes grūšanā ar rezultātu 11.20 m. Diemžēl Ievas pamatdisciplīnā- šķēpa mešanā- tikai 4.vieta ar rezultātu 40.50 m. Ieva startēja arī tāllēkšanā, kur spēja sasniegt personisko rekordu 4.75 m.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ieva Annija Stepiņa un Bruno Petrovičs izcīna medaļas J. Lūša balvu izcīņā šķēpmešanā20.06.2017

Turpinās sacensību karuselis Kandavas BJSS skolas vieglatlētiem.

Vispirms jāatzīmē Ditas Hadaņonokas veikums LR čempionātā U-14 vecuma grupā, kur Dita savā pamatdisciplīnā - lodes grūšanā izcīnīja 5.vietu ar jaunu personisko rekordu 11.01m ( 38 dalībnieču konkurencē). Dita pirmo reizi meta arī disku, kur ar rezultātu 21.95m izcīnīja 6.vietu ( 19 dal.) Vēl sporta skolu U-14 grupas čempionātā pārstāvēja Everita Bukovska un Austris Vilmanis. Treneris Andrejs Gross.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
<>


Jaunākās galerijas