Gatavošanos jaunajai sezonai uzsākuši sporta skolas basketbolisti28.08.2018

Ar turnīru Siguldā 25.,26.augustā jaunās sezonas sacensību karuseli uzsākušas sporta skolas U-14 komandas meitenes, basketbolā. Pavisam tika aizvadītas četras spēles , pa divām katrā dienā . Pirmajā spēļu dienā tika uzvarēta Lietuvas komanda no Akmenes ar rezultātu 33:28 ( M.Ķilpe 17p., V.Timoško un T.Zeberiņa pa 6p., A.Kārkliņa un P.Šenberga pa 2p., K.Ērvalde, S.Līce). Otrajā pirmās spēļu dienas spēlē zaudējums Igaunijas komandai no Raplas ar 26:28 ( M.Ķilpe 10p., T.Zeberiņa 8p., V.Timoško un A.Kārkliņa pa 4p., K.Ērvalde, S.Līce, P.Šenberga) . Nākošajā dienā vispirms uzvara pār mājiniecēm Siguldas komandu ar rezultātu 46:13 ( T.Zeberiņa 16p., M.Ķilpe 12p., A.Kārkliņa 8p., V.Timoško 6p., K.Ērvalde un P.Šenberga pa 2p., S.Līce) . Turnīra noslēdzošajā spēlē ar rezultātu 25:18 uzvarēta arī Ogres komanda ( T.Zeberiņa 14p., M.Ķilpe 7p., V.Timoško un A.Kārkliņa pa 2p., K.Ērvalde, S.Līce, P.Šenberga) . Spēļu bilance 3-1 , kas komandai noslēgumā deva otro vietu. Par visa turnīra MVP tika atzīta mūsu skolas audzēkne Madara Ķilpe , otro vietu soda metienu konkursā izcīnīja Tīna Zeberiņa . Kā uzsvēra komandas treneris Andris Bambis , turnīrs ir bijis kā vērtīgs sagatavošanās posms pirms regulārā čempionāta spēlēm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Noslēgušās J.Lūša kausu izcīņas sacensības šķēpa mešanā14.08.2018

Jau tradicionāli augustā pirmajā pusē Kandavā tiek rīkotas Olimpiskā čempiona, mūsu novadnieka Jāņa Lūša kausu izcīņa šķēpa mešanā, šogad sacensības notika 10.augustā Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā, kur spēkiem mērojās šķēpmetēji U-14 , U-16 un U-18 vecuma grupās

Tā kā praktiski galvenie vasaras sezonas starti vieglatlētiem jau ir beigušies, kopējais dalībnieku skaits bija 35 šķēpmetēji, kas pārstāvēja Ventspils novadu, Ventspils pilsētu, sporta skolu " Arkādija" /Rīga, Jelgavas novadu, Talsu sporta skolu, Liepājas novadu, Tukuma sporta skolu, Gulbenes sporta skolu un, protams,  Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolu.

U-14 zēnu grupā uzvarētājs Juris Konrāds no Gulbenes 400g smago šķēpu raidīja 45.56m tālu, 3.vietā kandavnieks Roberts Vismanis ar rezultātu 34.09m, 4.vietā Henrijs Besikirskis ar rezultātu 27.85m, 5.vietā Austris Vilmanis ar rezultātu 27.68 metri.  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Ar divām zelta medaļām no sacensībām Igaunijā atgriežas sporta skolas U-18 grupas vieglatlētes16.07.2018

10.jūlijā Igaunijas pilsētā Valgā norisinājās starptautiskas vieglatlētikas sacensības " Valmieras spēles 2018" , kurās piedalījās arī trīs mūsu skolas U-18 grupas vieglatlētes. Izdevās izcīnīt divas zelta medaļas- tāllēkšanā Beāte Stivriniece uzvarēja ar rezultātu 4.81m, bet lodes grūšanā ar jaunu personisko rekordu uzvarēja Ieva Annija Stepiņa, pirmo reizi 3kg lodi raidot tālāk par 13m, šoreiz 13.18metrus.

Vēl viena mūsu skolas audzēkne -Agnese Besikirska iekļuva finālā 100m skrējienā, kur izcīnīja 6.vietu ar rezultātu 13.67 sek. Treneris I.Matīss.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Ar jaunu personisko rekordu Ieva Annija Stepiņa izcīna pārliecinošu uzvaru Talsu novada domes balvu izcīņā29.06.2018

Ar teicamu rezultātu un jaunu personisko rekordu šķēpa mešanā, mūsu skolas audzēkne Ieva Annija Stepiņa uzvarēja  Talsu novada domes balvu izcīņā šķēpa mešanā, kas notika 28.jūnijā jaunatklātajā Talsu stadionā.

Tieši U-18 grupā jaunietēm uz šīm sacensībām bija pieteikušās gandrīz visas labākās šīs grupas šķēpa metējas, ieskaitot LR čempionāta zelta medaļas ieguvēju Nikolu Ozolu ( Ogre) un bronzas godalgas ieguvēju Kristu Sprūdi (Liepāja). Jau ar pirmo metienu Ieva uzrādīja labāko rezultātu. Neskatoties uz mikro traumu, kas traucē pilnvērtīgi izpildīt metienus, Ieva ar katru mēģinājumu uzlaboja savu rezultātu, iegūstot pārliecību pār savām spējām un divos mēģinājumos 500g smagais  šķēps tika raidīts tālāk par 47m, labākajā mēģinājumā pat 47.90m tālu, atstājot N.Ozolu otrajā vietā ( 43.00m).  Ar šādu rezultātu pirms nedēļas LR čempionātā Ieva būtu izcīnījusi pārliecinošu zelta medaļu un ceļazīmi uz Eiropas U-18 čempionātu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ievai Annijai Stepiņai pietrūkst 27 cm, lai kvalificētos Eiropas čempionātam vieglatlētikā25.06.2018

Tikai 27 centimetri pietrūka Ievai Annijai Stepiņai, lai kvalificētos Eiropas čempionātam šķēpa mešanā U-18 grupā. Sezonas atbildīgākajās sacensībās - LR čempionātā U-18 ( 2001./2002.dz.g.)  vecuma grupai, izšķīrās divas ceļazīmes uz Eiropas U-18 čempionātu vieglatlētikā, kur par vienu no  vakancēm šķēpa mešanā cīnījās arī mūsu Ieva Annija Stepiņa. 

Līdz čempionātam normatīvu šķēpa mešanā ( 45m) jau bija izpildījušas sešas sportistes, tai skaitā arī Ieva. Jau pirmajā mēģinājumā šim sešiniekam piepulcējās vēl viena dalībniece, kurai padevās 45.54 m tāls raidījums, tātad jau 7 pretendentes. Diemžēl šajā saspringtajā cīņā Ievai pietrūka vien nieka 27cm , lai kvalificētos Eiropas čempionātam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Vieglatlēti startē atlases sacensībās startiem Polijā un J.Lūša kausu izcīņā šķēpmešanā18.06.2018

Nedēļas nogalē Kandavas novada BJ sporta skolas vieglatlēti aizvadīja divas sacensības Zemgales Olimpiskā centra stadionā Jelgavā. 

11.un 12.jūnijā notika Baltijas valstu Bērnu vieglatlētikas festivāls, kas ir arī atlases sacensības startam Polijā, kas notiks 21.jūnijā. Sacensības notika trīs vecuma grupās: 2005.,2006., 2007.g. dzimušajiem un katras grupas, katras disciplīnas uzvarētājs pārstāvēs Latviju sacensībās Polijā. Lielākās cerības likām uz Robertu Barkānu ( 2007.), kurš izcīnīja 4.vietu tāllēkšanā ar rezultātu 4.40m, un 5.vietu 60m ar rezultātu 8.89 sek. Bronzas medaļu 60m/b izcīnīja Aleksa Saka( 2006.) ar rezultātu 11.69 sek., viņai arī  8.vieta augstlēkšanā ar rezultātu 1.20m.  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11) galerija (1)