Sporta skolas basketbolisti spēlē ar Ventspili un Ādažiem, vieglatlēti startē Kuldīgā un Ugālē27.01.2020

Aizvadītajā nedēļā sporta skolas basketbolisti turpināja LJBL LR čempionāta spēles. 21.janvārī Kandavas sporta hallē spēlējām ar Ventspils/Spars basketbolistiem.

U-14 grupā izdevās uzvarēt ar rezultātu 70:64 (D.Tropiņš 42p., K.Samiņš 24p., V.Raginskas un P.Sniedziņš pa 2p., K.Rozentāls, R.Kuskovs, E.Dūdelis, J.Baišķis, N.Indriksons, R.Putniņš, E.Sokolovskis, E.Kreicbergs). Treneris J.Bambis.  U-16 grupai zaudējums ar rezultātu 62:83 (K.Kazaks 35p., K.Grunte 10p., D.Dronka 7p., E.Ezerkalns un R.Neimands pa 5p., D.Tropiņš, M.Ersts, K.Samiņš, R.Skvoronskis, A.Tropiņš, R.Pūliņš). Treneris J.Bambis.

23.janvārī Kandavas sporta hallē U-15 grupas zēniem spēle ar Ādažiem. Diemžēl piedzīvots zaudējums ar rezultātu 62:112 (R.Neimands 27p., D.Tropiņš 24p., K.Samiņš 6p., R.Brikovs 3p., R.Pūliņš 2p., Ģ. Zariņš , R.Kuskovs, M.Rasmanis). Treneris I.Bambis.

24.janvārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika atlases sacensības startam LR čempionāta finālā U-14 grupā. Lai kvalificētos finālsacensībām, sportistam jāizcīna vieta pirmajā pieciniekā katrā disciplīnā. Mūsu audzēkņi startē Kurzemes zonā (vēl ir arī Latgales, Vidzemes un Rīgas zonas). Sacensībās izdevās izcīnīt vienu medaļu un pavisam četriem sportistiem izdevās kvalificēties finālsacensībām, kas notiks 2. februārī Rīgas sporta manēžā. Nepārspēta lodes (2kg) grūšanā bija Agneta Muskeite,  uzrādot rezultātu 10.66 m. Agneta ir arī reāla pretendente uz medaļu LR čempionāta finālā. Vēl finālam kvalificējās Marta Rūta Šteinberga- 5.vieta lodē ar rezultātu 9.53m, Roberts Barkāns- 4.vieta tāllākšanā ar rezultātu 4.64m, un 5.vieta 60m ar rezultātu 8.67 sek., Rūdis Babris - 4.vieta 1000m ar rezultātu 3:25,69sek. Vēl sacensībās startēja Matīss Feldmanis, Krišjānis Botmanis, Klāvs Gazibars, Nils Ķilps, Anabella Pāža, Janeks Šimkevics. Treneris Andrejs Gross.

25.janvārī atjaunotajā Ugāles manēžā notika Ventspils novada BJSS atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 grupai.  Šajās sacensībās izdevās izcīnīt divas medaļas- Arnis Mileika 2.vieta lodes (4kg) grūšanā ar rezultātu 10.92., un Artūram Jēcim 2.vieta 1500m skriešanā ar rezultātu 5:11.87 sek. Vēl sacensībās startēja Roberts Vismanis, Rimants Jakobovics, Aleksa Saka, Austris Vilmanis, Jānis Celitāns, Kristers Rozenbergs, Kārlis Vilkaušs, Valters Dankers, Henrijs Besikirskis. Treneris Andrejs Gross.

<>


Jaunākās galerijas