Lapas karte
Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola

Jaunumi

Kandavas novada BJSS vieglatlēti noslēdz sacensību sezonu stadionos ar izcīnītām astoņām medaļām

10.10.2016

saldus1.jpg8.oktobrī Saldus stadionā risinājās pēdējās šīs sezonas sacensības vieglatlētikā stadionos U-14 , U-16 vecuma grupām. Sacensībās sekmīgi startēja arī mūsu jaunie vieglatlēti, izcīnot kopumā astoņas dažāda kaluma medaļas. Divas medaļas izcīnīja Agnese Besikirska ( U-16), izcīnot zelta medaļu tāllekšanā ar rezultātu 4.68 m un bronzas medaļu 200m, ar rezultātu 28.54 sek. 

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Pirmās spēles VEF LJBL LR čempionātā basketbolā 2.divīzijā rietumos aizvada Kandavas BJSS komandas

03.10.2016

Ar spēlēm Saldū 29.09. jauno VEF LJBL LR čempionāta  sezonu basketbolā , uzsākuši sporta skolas basketbolisti , kuri spēlē 2.divīzijā rietumu grupā.  Pirmie savas spēles uzsāka U-15 grupas puiši , kas sīvā cīņā , tikai pagarinājumā ar rezultātu 62 : 56 uzvarēja Saldus komandu ( K.Šenbergs 23p., M.Ķilps 11p., K.Šnikvalds 10p., A.Frīdemanis 10p., M.Pelīte 4p., K.Striķis 4p.), komandā vēl spēlēja E.Ezerkalns , M.Cīcis, Ģ.Celms. Treneris Roberts Rozentāls. 

Lasīt visu ziņu galerija (1) galerija (1)

Raivis Garoza izcīna bronzas medaļu rudens sacensībās mešanu disciplīnās vieglatlētikā " Kokneses kauss 2016"

28.09.2016

valmiera-2.jpgKandavas novada BJSS audzēknis  Raivis Garoza , kurš kā vienīgais patreiz trenējas Murjāņu sporta ģimnāzijā , 24.09.,startējot rudens sacensībās mešanu disciplīnās vieglatlētikā " Kokneses kauss 2016." ,  izcīnīja bronzas medaļu lodes grūšanā U-18 jauniešu grupā , 5kg. smago lodi raidot 14.61m. tālu. Raivja pirmais treneris Andrejs Gross.

Agnese Besikirska ar jaunu personisko rekordu izcīna sudraba medaļu Ventspils pilsētas čempionātā vieglatlētikā

26.09.2016

ventspils.jpgventspils1.jpg

24.09. Ventspils OC stadionā risinājās Ventspils pilsētas čempionāts un SS  "Spars" sezonas noslēguma sacensības vieglatlētikā. Sudraba medaļu ar jaunu personisko rekordu 100m izcīnīja BJSS audzēkne Agnese Besikirska, uzrādot rezultātu 12.87 sekundes, pirmo reizi distanci veicot ātrāk par 13 sekundēm.

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada BJSS basketbolisti uzsāk jauno sezonu ar VEF LJBL LR čempionāta spēlēm Kandavā un Rīgā

26.09.2016

Ar spēlēm Kandavā un Rīgā 24.09. Kandavas novada BJSS basketbolisti uzsāka jauno VEF LJBL LR čempionāta sezonu.

  Kandavā notika sabraukums U-12 un U-13 grupas puišiem. Pirmajā spēlē mūsu U-13 zēni ar rezultātu 21:32 zaudēja Jelgavas vienaudžiem ( K.Grunte 9p.) . Otrajā spēlē mūsu U-12 puiši ar rezultātu 27:14 uzvarēja Jelgavas komandu. (R.Bambis 8p., D.Tropiņš 7p.) Trešajā spēlē mūsu U-13 zēni ar rezultātu 36:42 zaudēja Bauskas komandai (K.Kazaks 15p., K.Grunte 10p.)  U-12 komandas sastāvs- M.Traumanis, D.Tropiņš, R.Bambis, K.Doniņš, J.Celitāns, M.Brīvkalns, U.Āboliņš, E.Karņickis, Ģ.Zariņš, Rihards un Roberts Pūliņi, treneris Ivars Bambis. U-13 komandas sastāvs- J.Kuļijevs, E.Ezerkalns, K.Grunte, V.Botmanis, R.Kuskovs, A.Tropiņš, D.Dronka, K.Kazaks, M.Ersts, U.Āboliņš, treneris Jānis Bambis.

Lasīt visu ziņu

Ieva Annija Stepiņa izcīna kārtējo medaļu šķēpa mešanas sacensībās Valgā

21.09.2016

valga.jpg17.09. Igaunijas pilsētā Valgā notika starptautiskas vieglatlētikas sacensības šķēpa mešanā " Javelin Cup 2016" un Valgas sporta kluba " Maret-Sport " organizētās sacensības vieglatlētikā U12 , U-14 vecuma grupām.  Kārtējo medaļu šķēpa mešanā U-16 grupas jaunietēm izcīnīja mūsu audzēkne Ieva Annija Stepiņa , kura šķēpu raidīja 38.78 m. tālu , kas deva 3.vietu un bronzas medaļu.

Lasīt visu ziņu galerija (1) galerija (1)

Sporta skolas jaunās basketbolistes piedalās " Siguldas kausa " izcīņā basketbolā

20.09.2016

sigulda.jpg03.,04. septembrī Siguldā notika " Siguldas kausa" izcīņa basketbolā 2005.gadā dzimušām un jaunākām meitenēm. Turnīrā piedalījās piecas komandas , tajā skaitā Kandavas novada BJSS meiteņu komanda. Mūsu meitenes vispirms ar rezultātu 26:17 uzvarēja Cēsis  ( M.Ķilpe 12p., P.Šenberga 8p.) . Nākošajā spēlē ar rezultātu 16:8 uzvarētas Siguldas meitenes  Otrajā sacensību dienā  ar rezultātu 32:4 uzvara pār Valmieras meitenēm ( M.Ķilpe 19p., P.Šenberga 7p., T.Zeberiņa 6p.) un rezultātu 12:22 zaudējums Saldus komandai (M.Ķilpe 10p.) , kas mūsu komandai turnīrā nodrošināja 2.vietu. Komandā spēlēja:  V.Timoško, K.Ērvalde, S.Aišpure, A.Kārkliņa, M.Ķilpe, T.Zeberiņa un P.Šenberga. Komandas treneris Andris Bambis.

Turnīra laikā notika konkursi , kuros piedalījās visu komandu spēlētājas. Metienu konkursā no mūsu komandas finālā iekļuva V.Timoško , kura finālā izcīnīja 4.vietu un M.Ķilpe. Konkursā " veiklais bumbas pārvaldnieks" finālā no mūsu komandas iekļuva M.Ķilpe , kura bija arī šī konkursa uzvarētāja ( 52 dalībnieču konkurencē) un A.Kārkliņa. Par labāko cīnītāju Kandavas komandā speciālbalvu saņēma P.Šenberga.

Lasīt visu ziņu galerija (1)
<>


Jaunākās galerijas