Lapas karte
Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola

Ieva Annija Stepiņa izcīna kārtējo medaļu šķēpa mešanas sacensībās Valgā

21.09.2016

valga.jpg17.09. Igaunijas pilsētā Valgā notika starptautiskas vieglatlētikas sacensības šķēpa mešanā " Javelin Cup 2016" un Valgas sporta kluba " Maret-Sport " organizētās sacensības vieglatlētikā U12 , U-14 vecuma grupām.  Kārtējo medaļu šķēpa mešanā U-16 grupas jaunietēm izcīnīja mūsu audzēkne Ieva Annija Stepiņa , kura šķēpu raidīja 38.78 m. tālu , kas deva 3.vietu un bronzas medaļu.

Vēl šajā grupā startēja arī Agnese Besikirska , kura gan ir sprintere , bet  neskatoties uz to, Agnese sasniedza savu personisko rekordu 22.28m. , kas deva 13.vietu. U-12 zēnu grupā Austris Vilmanis ar rezultātu 24.62m. izcīnīja 6.vietu. U-14 vecuma grupā Artūrs Jekovičs ar rezultātu 35.07m. izcīnīja 5.vietu , bet Miks Muska ar rezultātu 29.03m. ieguva 11.vietu.  " Marert-Sport" rīkotajās vieglatlētikas sacensībā Valters Dankers U-12 grupā 60m. skriešanā ar rezultātu 9.80 sek. izcīnīja 7.vietu un tāllekšanā ar rezultātu 3.35 m. 20.vietu. Kārlis Vilkaušs 60m. ar rezultātu 10,25 sek. 14.vietā un tāllekšanā ar rez. 3.48m. 16.vietā.   U-14 grupā startēja Bruno Jansons , kurš 60m. skriešanā ar rez. 9.68 sek. izcīnīja 13.vietu.  Visu puišu treneris Andrejs Gross.