Lapas karte
Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola

Augšas izvēlnes

Sporta skolas jaunās basketbolistes piedalās " Siguldas kausa " izcīņā basketbolā

20.09.2016

sigulda.jpg03.,04. septembrī Siguldā notika " Siguldas kausa" izcīņa basketbolā 2005.gadā dzimušām un jaunākām meitenēm. Turnīrā piedalījās piecas komandas , tajā skaitā Kandavas novada BJSS meiteņu komanda. Mūsu meitenes vispirms ar rezultātu 26:17 uzvarēja Cēsis  ( M.Ķilpe 12p., P.Šenberga 8p.) . Nākošajā spēlē ar rezultātu 16:8 uzvarētas Siguldas meitenes  Otrajā sacensību dienā  ar rezultātu 32:4 uzvara pār Valmieras meitenēm ( M.Ķilpe 19p., P.Šenberga 7p., T.Zeberiņa 6p.) un rezultātu 12:22 zaudējums Saldus komandai (M.Ķilpe 10p.) , kas mūsu komandai turnīrā nodrošināja 2.vietu. Komandā spēlēja:  V.Timoško, K.Ērvalde, S.Aišpure, A.Kārkliņa, M.Ķilpe, T.Zeberiņa un P.Šenberga. Komandas treneris Andris Bambis.

Turnīra laikā notika konkursi , kuros piedalījās visu komandu spēlētājas. Metienu konkursā no mūsu komandas finālā iekļuva V.Timoško , kura finālā izcīnīja 4.vietu un M.Ķilpe. Konkursā " veiklais bumbas pārvaldnieks" finālā no mūsu komandas iekļuva M.Ķilpe , kura bija arī šī konkursa uzvarētāja ( 52 dalībnieču konkurencē) un A.Kārkliņa. Par labāko cīnītāju Kandavas komandā speciālbalvu saņēma P.Šenberga.

6.vieta Bruno Jansons      22.27

B grupas meitenes ( 2001./2002.g. )  400g.

3.vieta Ieva Annija Stepiņa    42.47

grupas jaunietes ( 1999./2000.g.) 500g

3.vieta Ivo Dans Kleinbergs   43.47

4.vieta Dāvis Bērsons             41.90

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Ieva Annija Stepiņa izcīna sudraba medaļu D.Kūlas šķēpa mešanas sacensībās " Ventspils šķēpi 2016" Ventspilī.

15.06.2016

d.kula-bilde.jpg12.jūnijā Olimpiskā centra " Ventspils" stadionā notika Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas šķēpa mešanas sacensības " Ventspils šķēpi 2016" , kurās startēja arī Kandavas novada sporta skolas audzēkne Ieva Annija Stepiņa. U-16 grupā , 15 dalībnieču konkurencē , Ieva izcīnīja sudraba medaļu ar rezultātu 39.46 m.  Šis bija Ievas pēdējais starts šķēpa mešanā pirms sezonas galvenajām sacensībā - LR čempionāta , kas notiks jau piektdien ( 17.06.) Saldus pilsētas stadionā.

Ieva Annija Stepiņa izcīna zelta medaļu Liepājas sporta skolas atklātajās sacensībās vieglatlētikā U-16 vecuma grupā

01.06.2016

img_20160530_175637.jpg30.05.2016. Liepājas pilsētas stadionā notika Liepājas sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupai, kurās startēja arī Kandavas novada BJSS audzēknes , kas gatavojas sezonas galvenajam startam ,proti, LR čempionātam , kurš notiks 17.,18.06. Saldus stadionā. Uzvaru lodes grūšanā izcīnīja Ieva Annija Stepiņa, kas lodi raidīja 10.98 m.tālu. ( 9 dalībnieču konkurencē. ) Agnese Besikirska izcīnīja bronzas medaļu 100m. skriešanā ar jaunu personisko rekordu 13.39 sek.( 20 dalībnieces). Labi rezultāti arī tāllekšanā - Beātei Stivreniecei ar rezultātu 4.84m. un Agnesei Besikirskai ar rezultātu 4.72m. Abas meitenes zaudēja tikai trim Lietuvas vieglatlētēm , izcīnot attiecīgi 4.un 5.vietas. Vēl Loreta Štoferte izcīnīja 10.vietu 100m. skriešanā ar rezultātu 14.31 sek., , bet Beātei 11.vieta sprintā ar rezultātu 14.41 sek. Diemžēl Valērijai Kuzmickai neizdevās finišēt 100m/b.