Lapas karte
Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola

Mums ir vicečempione - MARTA RŪTA ŠTEINBERGA

26.06.2024

apbalvosana.webp15. jūnijā un 16. jūnijā Valmierā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-18 un U-20 grupās. Kandavas sporta skolas jauno vieglatlētu panākumi ir iepriecinoši!

Marta Rūta Šteinberga izcīnīja sudraba medaļu lodes grūšanā ar rezultātu 13.26. Marta Rūta ir iekļauta Latvijas jauniešu izlasē un tās sastāvā dosies pārstāvēt Latviju Baltijas valstu čempionātā Tartu. Vēlam Martai Rūtai veiksmīgu startu starptautiskajās sacensībās!

Labi startēja arī mūsu jaunieši. Kārlis Didzis Asars U-18 grupā lodes grūšanā izcīnīja 5. vietu ar rezultātu 13.48. Tāpat arī 5. vieta lodes grūšanā Arnim Mileikam U-20 grupā ar rezultātu 12.64. Matīss Feldmanis 100m skrējienā uzrādīja rezultātu 11.77 un viņam 12. vieta.

Apsveicam Kandavas sporta skolas jaunos vieglatlētus ar augstajiem sasniegumiem!

Paldies trenerim Andrejam Grosam par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā!

marta-ruta.webp disks.webp medalnieces.webp kopbilde.webp uz-pjedestala.webp apbalvosana.webp
<>


Jaunākās galerijas