Lapas karte
Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola

Dobeles Ābolu šaha turnīrs 2023

07.10.2023

sahs.jpg7.oktobrī Kandavas sporta skolas audzēkņi piedalījās Dobeles Ābolu šaha turnīrā 2023. Sacensībās piedalījās 46 dalībnieki. Pārsvarā bija pieredzējuši šahisti no dažādiem Latvijas novadiem un arī no Lietuvas. Sacensības notika 7 kārtās ar apdomas laiku 12min. + 5 sek. par katru izdarīto gājienu.

Ralfs Sprukts izcīnīja 22. vietu ar 3.5 punktiem, Artūrs Šteinbergs 28. vietu ar 3 punktiem.

Priecēja tas, ka abi jaunieši vairs nav vienkārši punktu dāvinātāji pieredzējušiem spēlētājiem, jo puišu izpratne par spēli ir augusi.

Liels piedzīvojums noteikti bija Kristeram Zemgum Subatniekam dz. g. 2014., piedaloties pirmajos oficiālos mačos. Kristers pirmās uguns kristības izturēja godam - 2 punkti no 7 un 39. vieta.

Mūsu šahisti turpina trenēties un uzkrāt pieredzi. Ikviens interesents tiek laipni aicināts mūsu pulciņā apgūt šaha zinības.

Šaha treneris Ojārs Pētersons

printēt