Sporta skolas vieglatlēti gada pēdējās sacensības aizvada Ventspilī19.12.2017

Šā gada pēdējās sacensības Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņiem bija starts starptautiskās vieglatlētikas sacensībās Ventspilī "Ziemassvētku kauss 2017", kas notika 16.decembrī Ventspils Olimpiskā Centra vieglatlētikas manēžā. 

 Sacensības notika U-18 un U-20 vecuma grupām. Mūsu vieglatlēti nestartēja ar labāko sastāvu, jo dažiem jāsadziedē traumas, arī programma nav tik plaša, kā citās sacensībās. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kandavas BJSS audzēkņi startē starptautiskās sacensībās vieglatlētikā Klaipēdā12.12.2017

8.un 9.decembrī Lietuvas pilsētā Klaipēdā notika tradicionālās starptautiskās sacensības vieglatlētikā " Manēžas kausi -2017", kurās startēja arī astoņi Kandavas novada BJSS vieglatlēti.

Lai arī medaļas šoreiz izcīnīt neizdevās, visi sportisti startēja godam. Vislabāk veicās Ievai Annijai Stepiņai ( 2002.,2003.g.dz.), kura izcīnīja 4.vietu lodes grūšanā ar rezultātu 11.96m, tikai 12cm atpaliekot no trešās vietas ieguvējas, sportistes no Lietuvas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

1:1 basketbola turnīrs Mārupē un LJBL LR čempionāta spēles Iecavā11.12.2017

9.decembrī Mārupes sporta namā notika basketbola turnīrs spēlējot 1:1, kurā sacentās U-10 un U-12 vecuma grupas zēni.

Katrā vecuma grupā piedalījās 40 dalībnieki no 12 sporta skolām. Turnīra gaitā notika arī skils chelenge stafete. Mūsu sporta skolu U-10 vecuma grupā pārstāvēja Kristofers Rozentāls, Edgars Kreicbergs un Kristers Putnāns.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Sporta skolas vieglatlēti izcīna medaļas Kuldīgā un Ventspilī05.12.2017

1.decembrī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā sacentās U-12 vecuma grupas jaunie vieglatlēti, sacensībās piedalījās arī Kandavas novada BJSS sportisti. 

Tika izcīnītas divas medaļas- zelta medaļa Anabellai Pāžai par izcīnīto 1.vietu 2kg pildbumbas mešanā ar rezultātu 9.26m un sudraba medaļa Robertam Barkānam par 2.vietu tāllēkšanā ar personisko rekordu 4.02m. Jāatzīmē arī Roberta veikums 60m, kur finālā tika izcīnīta 4.vieta ar rezultātu 9.13 sek, kā arī Kārļa Asara 4.vieta 60m/b ar rezultātu 12.19 sek, un Matīsa Feldmaņa 6.vieta 60m ar rezultātu 9.58 sek.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Sporta skolas U-13 meitenes izcīna četras uzvaras LJBL LR čempionāta sabraukumā04.12.2017

Sekmīgs starts izdevies Kandavas BJSS  U-13 vecuma grupas meitenēm, kuras šī gada 2. un 3.decembrī tikās LJBL LR čempionāta sabraukumā Siguldā. Grupā par 9.-16.vietu tika izcīnītas četras uzvaras četrās spēlēs. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Sporta skolas meitenes pārbaudes spēlē uzvar Ogres komandu01.12.2017

30. novembrī Kandavas sporta hallē notika pārbaudes spēle basketbolā U-13 vecuma grupas meitenēm un ciemos bija ieradušās vienaudzes no Ogres. 

Šī spēle bija kā sagatavošanās posms regulārā čempionāta sabraukumam, kas mūsu meitenēm notiks 1.un 2. decembrī Siguldā. Mūsu meitenēm pārliecinoša uzvara ar rezultātu 43:16 ( Tīna Zeberiņa, Madara Ķilpe, Paula Šenberga, Agate Kārkliņa, Viktorija Timoško, Ieva Lēmane, Keita Ervalde, Laura Pelīte). Treneris Andris Bambis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ditai Hadaņonokai bronzas medaļa lodes grūšanā Kuldīgas novada atklātajās sacensībās vieglatlētikā 27.11.2017

24. novembrī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā risinājās Kuldīgas novada atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupai, bet 25.novembrī, turpat notika Kuldīgas novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem. 

Abās dienās uz starta izgāja arī Kandavas novada BJSS jaunie vieglatlēti. Vislabāk veicās U-16 grupas sacensībās, kur bronzas medaļu lodes grūšanā meitenēm izcīnīja Dita Hadaņonoka ar rezultātu 10.10m. Līdz sudraba medaļai Ditai pietrūka tikai 2 centimetri. Vēl U-16 grupā sporta skolas komandā startēja Everita Bukovska, Samanta Novikova, Sīdžejs Neimanis, Kristaps Krūkliņš, Andrejs Zutis, Rūdolfs Tauriņš, Magnuss Jefremovs un Arturs Jekovičs. Treneris A.Gross

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
<>


Jaunākās galerijas