11.augustā tiek izcīnīti J.Lūša kausi šķēpa mešanā.14.08.2017

11.08. K.Mīlenbaha vidusskolas sporta laukumā notika tradicionālās sacensības šķēpa mešanā - J.Lūša kausu izcīņa. Pirmās sacensības notika tālajā 1976.gadā. Uz sacensībām ierodas arī pats leģendārais šķēpa metējs , izcilākais Latvijas vieglatlēts , triju Olimpisko medaļu īpašnieks , Jānis Lūsis , kurš ne tikai apbalvo uzvarētājus , bet arī dalās pieredzē ar jaunajiem sportistiem. Par cik tikko ir beigusies vieglatlētikas vasaras sezona , dalībnieku nebija pārāk daudz , toties tika sasniegti vairāki labi rezultāti. Gribu izcelt divu sportistu uzrādītos rezultātus , vispirms ventspilnieces Marijas Svistunas iespēto , proti , Marija startēja savā pamatgrupā U-16 , kur ir Latvijas čempione , kā arī 4.vietas ieguvēja Eiropas Jaunatnes Olimpiādē . U-16 grupā Marija 400g.smago šķēpu raidīja 48.28m.tālu , pēc laika Marija izgāja uz starta arī U-18 grupā , kur arī pārliecinoši uzvarēja , 500g.smago šķēpu metot 44.40m. tālu , bet vēl pēc tam arī uzvara junioru grupā , kur jau 600g.smago šķēpu spēja aizmest 45.08m. tālu . Tika sasniegts arī sporta laukuma rekords ,proti juniors Kristaps Jaunpujens no Vecumniekiem lielo 800g. šķēpu aizmeta 71.10m.tālu. Marijas trenere Mārīte Alaine , Kristapa treneris Ainārs Kovals. Divas medaļas izcīnīja arī Kandavas BJSS audzēkņi. Vislielākais prieks par Artūra Jekoviča 3.vietu un personisko rekordu U-16 zēnu grupā ar rezultātu 39.98m. Vēl vienu 3.vietu izcīnīja Rihards Jakubovics , kurš U-18 grupā uzrādīja rezultātu 34.94. Puišus trenē Andrejs Gross. Diemžēl sacensībās traumas dēļ nestartēja mūsu labākā šķēpa metēja Ieva Annija Stepiņa . Ceļojošo kausu šogad sīvā cīņā ar Ventspilniekiem , izcīnīja Kandavas BJSS komanda. ( Rihards Jakubovics, Artūrs Jekovičs, Austris Vilmanis, Kristers Rozenbergs, Henrijs Besikirskis, Magnuss Jefremovs, Dāvis Bērsons , Ivo Dans Kleinbergs, Dita Hadaņonoka)  Visu dalībnieku rezultāti būs pieejami LVS mājas lapā. Paldies organizatoriem - S/K kandava un BJSS . Uz tikšanos 2018.gadā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Ieva Annija Stepiņa izcīna Sportland kausus divās disciplīnās07.08.2017

2.augustā Rēzeknē notika Sportland kausa piektais - noslēdzošais posms vieglatlētikā, kur sekmīgi startēja sporta skolas U-16 grupas meitenes. 

Lai varētu piedalīties kopvērtējumā, starts piektajā posmā ir obligāts.  Mūsu pašreiz labākā vieglatlēte Ieva Annija Stepiņa izcīnīja uzvaru posmā lodes grūšanā, uzrādot rezultātu 12.09 m, šī uzvara deva Ievai arī 1.vietu kopvērtējumā lodes grūšanā, kur tika vērtēti trīs labākie posmi, un Sportland dāvanu karti 75 EUR vērtībā. Bez lodes grūšanas Ieva startēja arī šķēpa mešanā, kur posmā 2.vieta ar rezultātu 41.26 m. Arī šķēpa mešanā kopvērtējumā Ievai pirmā vieta, kas deva iespēju tikt pie vēl vienas 75 EUR vērtas dāvanu kartes. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Sporta skolas jaunie basketbolisti tiekas ar Kristapu Porziņģi20.07.2017

Jau otro reizi, Latvijas labākais basketbolists Kristaps Porziņģis organizēja tikšanos un meistarklases 250 Latvijas jaunajiem basketbolistiem.

Pasākumā piedalījās četri Kandavas novada BJSS basketbolisti- Kristers Grunte, Kārlis Kazaks, Tīna Zeberiņa un Agnete Kārkliņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Ieva Annija Stepiņa izcīna 3.vietu Baltijas valstu čempionātā vieglatlētikā U-16 vecuma grupā17.07.2017

15.jūlijā Viļņā notika Baltijas valstu čempionāts vieglatlētikā, kurā piedalījās arī mūsu novada vieglatlēte Ieva Annija Stepiņa, turpinot iepriecināt ar teicamiem rezultātiem.

Mūsu sporta skolas patreiz labākā vieglatlēte Ieva Annija Stepiņa, startēdama LR izlases sastāvā U-16 vecuma grupā, spēja izcīnīt 3.vietu lodes grūšanā ar rezultātu 12.54 metri.

Ievas uzrādītais rezultāts ir sezonas labākais rezultāts Latvijā. Pirmās divas vietas ieņēma sportistes no Igaunijas attiecīgi ar 13.24m un 12.91m tāliem raidījumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ievai Annijai Stepiņai uzvara starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās " Valmieras spēles 2017" lodes grūšanā .14.07.2017

Tikko beigusies Latvijas Jaunatnes Olimpiāde , bet labākajiem Kandavas novada BJSS vieglatlētiem sacensības turpinās. Ar teicamu panākumu ,proti , uzvaru starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās " Valmieras spēles 2017" lodes grūšanā , sasniedzot stadionu sezonas labāko rezultātu -11.89m. izcīnīja mūsu vieglatlēte U-16 grupā Ieva Annija Stepiņa . Ievai arī sudrabs šķēpa mešanā ar rezultātu 42.55m. Ieva jau šodien Latvijas U-16 izlases sastāvā dodas uz Viļņu , lai startētu Baltijas valstu sacensībās U-16 vecuma grupā. Jāuzteic arī Agnese Besikirskas 7.vieta 100m. sprintā U-16 grupā  ar rezultātu 13.40 sek.( Finālā startēja 4 Somijas skrējējas un 4 no  Latvijas)., kā arī Beātes Stivrinieces 7.vieta tāllekšanā U- 18 grupā ar rezultātu 4.88m. Vēl sacensībās startēja arī Loreta Štoferte , kura 100m. sasniedza jaunu personisko rekordu - 13.74 sek.  Jau otrdien 18.07.nākošais starts Sportland kauss 4.posms Jelgavā. Treneris Indulis Matīss.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kandavas novada BJSS audzēkņi startē Latvijas Jaunatnes Olimpiādē13.07.2017

No 07.09.jūlijam notika Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, kurā piedalījās arī 11 Kandavas novada BJSS audzēkņi un 3 treneri , kuri pārstāvēja mūsu novadu šajā lielajā sporta pasākumā. Kā pirmie uz Olimpiādes norises vietu Cēsīm devās mūsu basketbolisti , lai startētu ielu basketbola turnīrā 3:3 , trenera R.Rozentāla vadībā. Puiši cīnījās vareni , savā apakšgrupā izcīnot 1.vietu , un tikai ceturtdaļfinālā zaudējot Olimpiādes uzvarētājiem Rīgas novadam , tādējādi nācās cīnīties par 5.,6.vietu , kur mūsu zēni pieveica Gulbenes komandu un kopvērtējumā izcīnīja augsto 5.vietu. Komandas sastāvs - Kristers Šnikvalds, Markuss Ķilps, Aleksis Frīdemanis un Kārlis Šenbergs.

Jau nākošajā dienā pēc atklāšanas parādes , kas notika Cēsu pilsdrupās , uz Ogres stadionu devās mūsu 7 vieglatlēti, lai uzsāktu savus startus. Klusībā cerējām uz medaļu šķēpa mešanā meitenēm, diemžēl  mūsu labākajai šķēpa metējai Ievai Annijai Stepiņai 4.vieta ar jaunu personisko rekordu 41.84m. Jāatzīmē , ka Olimpiādē jāmet bija 500g. smagais šķēps , bet Ievai šajā sezonā vēl jāstartē ar 400g. šķēpu , tāpēc rezultāts ir labs , jo sacensībās šo šķēpu Ieva meta tikai 3 reizi.  Vēl gribas izcelt Agneses Besikirskas startu 100m. , kur Agnese iekļuva finālā ( astoņas labākās) ar piekto ātrāko rezultātu 13.36 sek.( personiskais rekords) . Uzreiz pēc priekšskrējieniem Agnese startēja trīssoļlekšanā , un finālskrējienā spēka pietrūka , kas galā deva Agnesei 8.vietu 100m.  Gribu atzīmēt arī Beātes Stivrinieces veikumu tāllekšanā ar rez.4.78m un 9.vieta . Vēl mūsu komandā startēja Loreta Štoferte, Valērija Kuzmicka , Matīss Līkums un Rihards jakubovics. Treneri I.Matīss un A.Gross.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Raivis Garoza izcīna sudraba medaļu LR čempionātā lodes grūšanā03.07.2017

Vēl vienu medaļu LR čempionātā vieglatlētikā izcīnījuši Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi. Šoreiz sudrabs lodes grūšanā mūsu Murjāņu ģimnāzijas audzēknim Raivim Garozam, kurš U-20 vecuma grupā 6kg smago lodi raidīja 15,08m tālu.

LR ziemas čempionātā Raivis bija trešais un iepriecina fakts, ka vasaras čempionātā viņš spēja izcīnīt sudraba medaļu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
<>


Jaunākās galerijas