Jaunumi

Sporta skolas basketbolisti aizvada LJBL LR čempionāta spēles ar Talsiem un Rīdzeni , vieglatlēti startē Saldū.

30.09.2019

dsc_0027u_15_m_1.jpgAizvadītajā nedēļā sporta skolas basketbolisti aizvadīja regulārā čempionāta spēles ar Talsu un Rīdzenes komandām. Mūsu U-15 un U-16 zēnu komandas  26.09. spēlēja izbraukumā ar Talsu sporta skolas komandām. U-15 zēni zaudēja Talsu vienaudžiem ar rezultātu 25:96 ( K.Doniņš 12p., D.Tropiņš 6p., R.Neimands 3p., G.Zariņš un K.Samiņš pa 2p., M.Rasmanis, G.Brikovs, R.Pūliņš, R.Kuskovs) . Treneris Ivars Bambis. U-16 zēni izcīnīja uzvaru ar rezultātu 54:30 ( K.Kazaks 17p., E.Ezerkalns 15p., K.Grunte 12p., A.Tropiņš 3p., R.Neimands 2p., D.Tropiņš, K.Samiņš, K.Doniņš, R.Kuskovs). Treneris Jānis Bambis. Mūsu U-15 meitenes 27.09. sporta hallē tikās ar Rīdzene/Rīga komandu , un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 46:28 ( T.Zeberiņa 28p., M.Ķilpe12p., P.Šenberga 5p., A.Kārkliņa 1p., D.Freimane,  L.Krūmiņa, M.Gulbe, V.Timoško, K.Ērvalde). Treneris Andris Bambis.

Lasīt visu ziņu galerija (6) galerija (1)

Sporta skolas basketbolisti uzsāk dalību LJBL LR čempionātā 2019./2020.g.sezonā . Vieglatlēti startē sezonas noslēguma sacensībās.

24.09.2019

dsc_0021rihards_1.jpgSporta skolas basketbolisti uzsākuši jauno LJBL LR čempionāta sezonu. Kā pirmie spēli ar Kuldīgu uzsāka U-14 zēni , kuri Kandavas sporta hallē 20.09.  izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 69:34 ( D.Tropiņš 25p., K.Samiņš 16p., K.Rozentāls 10p., V.Raginskas 8p., R.Putniņš 5p., P.Sniedziņš 3p., E.Kreicbergs 2p., T.Ķilps, J.Baišķis, E.Dūdelis, R.Kuskovs).Treneris J. Bambis.   21.09. mūsu U-12 zēni aizvadīja savas pirmās spēles Ventspilī , kad ar rezultātu 22:40 zaudēts Ventspilij , bet ar rezultātu 44:24 pārspēta Talsu komanda. Jau nākošajā dienā 22.09. Kandavas hallē U-12 zēniem jāizvada vēl divas čempionāta spēles , kur ar rezultātu 48:21 pārspēta Kuldīga un rezultātu 54:21 uzvarēta arī Saldus komanda. Komandā spēlē (  K.Šukners, R.Koškins, R.Podiņš, E.Kvite, R.Sniedziņš, K.Putnāns, K.Rozentāls, R.Vilkaušs, O.Bāliņš, R.Skujiņš). Treneris Roberts Rozentāls.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Sporta skolas U-12 zēnu basketbola komanda startē Baltijas Basketbola līgā

16.09.2019

img_9209_bbbl_1_posma_sigulda_u_12_z_roberts.jpgŠajā sezonā mūsu U-12 zēnu basketbola komanda startēs ne tikai LJBL LR čempionātā, bet arī Baltijas Basketbola līgā ( BBBL), kas ir plašs starptautisks turnīrs un notiek četros posmos. 

No 13.-15. septembrim notika BBBL pirmais posms Siguldā un Allažos. Trijās dienās bija jāizvada piecas spēles. 13.09. pirmā spēle ar Tallinas BC Nord un zaudējums ar rezultātu 16:64, vēl pirmajā dienā spēle ar Tallinas komandu BC Altius un zaudējums 41:43. Otrajā spēļu dienā nācās atzīt vēl vienas Igaunijas komandas- BC Tartu Universitate pārākumu ar rezultātu 34:84 un arī Šauļu ( Lietuva) komandas pārākumu ar rezultātu 35:72. Pēdējā dienā spēle ar Ķekavas komandu, un arī diemžēl zaudējums ar rezultātu 29:46. Lai gan pirmajā posmā komandai visi zaudējumi, kā izteicās treneris Roberts Rozentāls, puišiem šī bija laba pieredze turpmākajām spēlēm un turnīriem.

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Sporta skolas basketbolisti gatavojas jaunajai sezonai

27.08.2019

20190825_143612_u_15_meitenes_turnira_sigulda_24_25_08_19.jpgKandavas novada Bērnu un jaunatnes Sporta skolas basketbolisti intensīvi trenējas un gatavojas jaunajai sezonai. 

Lai sagatavošanās darbs būtu produktīvs, komandas piedalās arī pārbaudes spēlēs un pirmssezonas turnīros. Tā no 21.-23. augustam Liepājā notika Gunāra Krūmiņa piemiņas kauss basketbolā divām vecuma grupām: U-13 un U-16 grupu zēniem. Turnīrā piedalījās arī mūsu U-12 zēnu komanda. Lai arī bija jāspēlē pret gadu vecākiem zēniem, kandavnieki spēja izcīnīt vienu uzvaru pret Liepājas otro komandu. Pārējās spēlēs diemžēl piedzīvoti zaudējumi pret Liepāja 1, Klaipēdas 1. un 2. komandu, kā arī pret Saldus komandu. Mūsu komandā spēlēja: Kristofers Rozentāls, Roberts Podiņš, Rūdis Sniedziņš, Roberts Koškins, Kristers Šukners, Ralfs Skujiņš, Aleksis Reķis, Rauls Vilkaušs, Oskars Bāliņš, Edvards Kvite. Komandas treneris Roberts Rozentāls. 

Lasīt visu ziņu galerija (3) galerija (1)

Ieva Annija Stepiņa atgriezusies no Eiropas Jaunatnes Olimpiādes ar 6.vietu šķēpa mešanā

30.07.2019

dsc_9022_2614328273_baku_eyo.jpgBaku noslēgusies Eiropas Jaunatnes Olimpiāde, kurā startēja arī 34 Latvijas sportisti, tai skaitā mūsu skolas audzēkne Ieva Annija Stepiņa, kura tika iekļauta 11 Latvijas vieglatlētu sastāvā. 

Kā jau iepriekš tika informēts, Ieva startēja savā pamatdisciplīnā - šķēpa mešanā un spēja kvalificēties finālsacensībām, kas notika 26.jūlijā.  Ieva finālam kvalificējās ar astoto rezultātu, bet finālā spēja izcīnīt augsto 6.vietu ar rezultātu 48.38 metri.  Ievas izcīnītā  6.vieta kopā ar Dmitriju Ļašenko ( 400m/b) un Edvīnu Hadakovu ( trīssolis), ir augstākais rezultāts no Latvijas vieglatlētu komandas.

 Pavisam Latvijas delegācijai izcīnīta viena bronzas medaļa - Kasparam Bondarenko grieķu-romiešu cīņā, viena piektā vieta džudo un trīs sestās vietas augstāk minētajiem vieglatlētiem. 28.jūlija rītā Ieva atgriezās no Baku, bet sacensību sezona vēl ar to nav beigusies. 3.augustā vēl starts Latvijas izlases komandā, U-18 grupā, Baltijas valstu mačā Viļņā. 

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ieva Annija Stepiņa iekļūst Eiropas jaunatnes Olimpiādes finālsacensībās šķēpa mešanā

25.07.2019

swzrz1auw8og7qee4c3k_image_700x__baku_1.jpgPriecīga ziņa šodien no Azerbaidžānas galvaspilsētas Baku, kur no 21. līdz 27.jūlijam notiek Eiropas jaunatnes Olimpiāde. 

Šorīt plkst. 8:00 pēc Latvijas laika uz starta savā pamatdisciplīnā šķēpa mešanā izgāja Kandavas novada Bērnu un jaunatnes Sporta skola skolas/MSĢ audzēkne Ieva Annija Stepiņa, kurai sākās kvalifikācijas sacensības šķēpa mešanā. Šķēpa mešanā startēja pavisam 15 dalībnieces, bet finālsacensībām kvalificējās 12 labākās. 

Ieva ar rezultātu 47.17 m iekļuva finālsacensībās ar astoto labāko rezultātu. Fināls notiek rīt 26.jūlijā plkst. 20:05 pēc vietējā laika (pēc mūsu laika 19:05). 

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Sporta skolas vieglatlēti beiguši startus LR vasaras čempionātos un Latvijas Jaunatnes Olimpiādē

10.07.2019

dsc_0642olimpiade_jelgava_1__2019.jpgSporta skolas vieglatlēti beiguši startus LR vasaras čempionātos vieglatlētikā visās vecuma grupās, un arī startējuši Latvijas Jaunatnes Olimpiādē. 

Viens no šīs vasaras sezonas galvenākajiem startiem bija starts Latvijas Jaunatnes Olimpiādē 6. un 7.jūlijā Jelgavas pilsētas stadionā, kurā piedalījās U-18 grupas jaunieši. 

Zelta medaļu šķēpa mešanā izcīnīja Ieva Annija Stepiņa ar rezultātu 48.39 m, kas deva ne tikai Olimpiādes uzvarētājas titulu, bet Ieva tika iekļauta Latvijas komandas sastāvā, kas piedalīsies Eiropas Jaunatnes Olimpiādē, kas notiks Baku no 21.-27.jūlijam. Ievas starts kvalifikācijā paredzēts 25.jūlijā. Latvijas komandas sastāvā tika iekļauti 11 vieglatlēti pēc LOK un LVS lēmuma (normatīvu bija izpildījuši 27 sportisti).  Pēc starta Latvijas Olimpiādē, Ieva vēlreiz pierādīja, ka uz šo brīdi ir Latvijas labākā šķēpa metēja U-18 grupā, jo uzvarēja arī M.Štrobindera balvu izcīņas sacensībās, kas notika 9.jūlijā Talsos, ar rezultātu 49.37 m. Novēlēsim Ievai labu startu Eiropas jaunatnes Olimpiādē.

Lasīt visu ziņu galerija (5)
<>


Jaunākās galerijas