Sporta skolas U-12 zēnu basketbola komanda aizvada otro sabraukumu 22.01.2018

Kandavas nobada Bērnu un jaunatnes sporta skolas U-12 zēnu basketbola komanda aizadījusi šī gada LBL otro sabraukumu, kas 20. un 21.janvārī notika Siguldā. 

Tika izspēlētas četras spēles ar sekojošiem rezultātiem: Kandavas BJSS - Jelgava 18:37, Kandavas BJSS - Sigulda 12:42, Kandavas BJSS - Cēsis 14:53, Kandavas BJSS - Saldus 44:31 ( bilance 1-3). Komandā spēlēja: R.Bambis, D.Tropiņš, R.Kuskovs, K.Samiņš, K.Rozentāls, N.Indriksons, V.Raginskis, R.Putniņš, T.Ķilps, P.Sniedziņš. Komandas treneris J.Bambis. Spēļu starplaikā puiši devās ekskursijā uz Siguldas Olimpisko kamaniņu un bobsleja trasi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1) galerija (3)

Noslēgušās Eiropas Jaunatnes Basketbola līgas spēles Kandavā.22.01.2018

Divas nedēļas nogales janvārī Kandavas sporta hallē notika Eiropas Jaunatnes Basketbola līgas posmi. No 12.-14. janvārim U-15 vecuma grupas jauniešiem un no 19.-21. janvārim U-16 vecuma grupas jauniešiem. 

Katrā no nosauktajām vecuma grupām posmā piedalās pa astoņām komandām. U-15 grupā vietu sadalījums sekojošs: 1.vietā BS TTU/Tallina, 2.vietā BA Kalev/Tallina, 3.vietā Volgograda/Krievija, 4.vietā BC Tbilisi/Gruzija, 5.vietā Čehovas Jastrebi/Krievija, 6.vietā BC Barsy/Kazahstāna, 7.vietā BC Dinamo/Maskava, 8.vietā BC Oslo/Norvēģija.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Sporta skolas U-13 basketbola komandas aizvada sekmīgas izbraukuma spēles 16.01.2018

Pagājušas nedēļas nogalē LJBL LR čempionāta ietvaros, mūsu basketbola komandas U-13 vecuma grupā aizvadīja izbraukumos. Puišu komanda devās uz Rugājiem, kur divās dienās 13.un 14.janvārī nospēlēja četras spēles. 

Spēļu rezultāti: Kandavas BJSS - Kraukļa/VEF skola 40:62, Kandavas BJSS - Rugāji 36:28, Kandavas BJSS - Krāslava/Daugavpils 38:37, Kandavas BJSS - Alūksne 43:19. Bilance 3-1. Komandas sastāvs - R.Bambis, R.Neimands, R.Pūliņš, D.Tropiņš, R.Kuskovs, K.Doniņš, M.Brīvkalns, M.Rasmanis, Ģ.Zariņš, E.Karņickis. Treneris I.Bambis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Sporta skolas vieglatlēti izcīna trīs medaļas sacensībās Igaunijā15.01.2018

Aizvadītās nedēļas nogale bija ražīga Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlētiem. 

12.janvārī  starptautiskajās sacensībās Igaunijas pilsētā Valgā tika izcīnītas trīs medaļas U-18 vecuma grupas meitenēm. 

Sudraba medaļa Agnesei Besikirskai 60metru distancē ar rezultātu 8,36 sekundes, sudrabs arī Beātei Stivriniecei tāllēkšanā ar rezultātu 4,62m, bronzas medaļa Ievai Annijai Stepiņai lodes( 3 kg) grūšanā ar rezultātu 11,54 m.

 Pārējie rezultāti: Loretai Štofertei 6.vieta 60metros ar rezultātu 8,74 sekundes. Treneris I.Matīss.

13.janvarī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika Sportland kausu  1.posma sacensības vieglatlētikā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Sporta skolas U-12 zēnu basketbola komanda aizvada šī gada pirmo sabraukumu 09.01.2018

6.un 7.janvārī Kandavas sporta hallē turpinājās LJBL LR čempionāta spēles basketbolā. Šoreiz tas bija sabraukums U-12 zēnu komandām, kuru vidū arī jaunie BJSS basketbolisti. 

Katrai komandai divās dienās bija jāizvada pa divām spēlēm.

Mūsu komandas spēļu rezultāti.

 6.janvārī Kandavas BJSS - Jelgava 16:35 un Kandavas BJSS - Limbaži/Salacgrīva 20:28 . 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4) galerija (1)

BJSS vieglatlēti 2018 gada telpu sezonu uzsāk ar startu Jēkabpilī 08.01.2018

6.janvārī 2018. gada telpu sacensības vieglatlētikā uzsākuši Kandavas BJ sporta skolas vieglatlēti, piedaloties vieglatlētikas sacensībās " Daugava 2018 ", kas notika Jēkabpils vieglatlētikas manēžā. 

Sacensības " Daugava 2018"  ir sacensības pieaugušajiem, kas kalpo  mūsu sportistiem kā sagatavošanās posms startam LR čempionātam telpās. 

Visaugstāko vietu izcīnīja Ieva Annija Stepiņa, kura lodes ( 4kg) grūšanā izcīnīja 5.vietu ar rezultātu 8.81m, kas gan atpaliek no Ievas personiskā rekorda 4kg lodes grūšanā vairāk par metru. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

2018.gada sezonu basketbolisti iesāk ar trim uzvarām Kāruma kausa 2.posmā04.01.2018

Jaunā gada pirmās spēles basketbolā uzsāka sporta skolas jaunākie audzēkņi U-10 grupas zēni, kuri  3. janvārī Saldus sporta centrā piedalījās "Kāruma kausa" izcīņas 2. posmā. 

Pavisam tika aizvadītas trīs spēles. Vispirms puiši uzvarēja Jaunpils komandu ar rezultātu 87:13, tad tika pieveikta arī Ventspils komanda ar rezultātu 65:34, un noslēgumā arī uzvara pār mājinieku Saldus komandu ar rezultātu 52:26. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
<>


Jaunākās galerijas