Ieva Annija Stepiņa otra labākā lodes grūdēja Latvijā U-16 vecuma grupā26.06.2017

21. un 22.jūnijā Saldus pilsētas stadionā risinājās LR čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupai, kurā  startēja arī četri Kandavas sporta skolas audzēkņi.

Labākos rezultātus sasniedza Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas  audzēkne Ieva Annija Stepiņa, kurai izdevās izcīnīt sudraba medaļu lodes grūšanā ar rezultātu 11.20 m. Diemžēl Ievas pamatdisciplīnā- šķēpa mešanā- tikai 4.vieta ar rezultātu 40.50 m. Ieva startēja arī tāllēkšanā, kur spēja sasniegt personisko rekordu 4.75 m.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ieva Annija Stepiņa un Bruno Petrovičs izcīna medaļas J. Lūša balvu izcīņā šķēpmešanā20.06.2017

Turpinās sacensību karuselis Kandavas BJSS skolas vieglatlētiem.

Vispirms jāatzīmē Ditas Hadaņonokas veikums LR čempionātā U-14 vecuma grupā, kur Dita savā pamatdisciplīnā - lodes grūšanā izcīnīja 5.vietu ar jaunu personisko rekordu 11.01m ( 38 dalībnieču konkurencē). Dita pirmo reizi meta arī disku, kur ar rezultātu 21.95m izcīnīja 6.vietu ( 19 dal.) Vēl sporta skolu U-14 grupas čempionātā pārstāvēja Everita Bukovska un Austris Vilmanis. Treneris Andrejs Gross.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Jaunie basketbolisti sezonu noslēdz ar trim uzvarām "Kāruma" kausa finālā08.06.2017

Sporta skolas basketbolisti sezonu noslēdza 3.un 4.jūnijā, kad Rīgā, Olimpiskajā Centrā jaunāko grupu basketbolisti pulcējās uz "Kāruma kausa" finālposmu.

Mūsu skolu pārstāvēja U-11 grupas zēnu komanda, kam bija jānospēlē četras spēles. Pirmajā dienā  tika uzvarēta BJSS Rīga komanda ar +20punktiem, otrajā dienā vispirms zaudējām DSN Rīga komandai ar -7punktiem, tad pārspējām Rojas komandu ar +30punktiem un noslēgumā uzvarējām Salacgrīvas komandu ar +26punktiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kandavas novada BJSS vieglatlēti startē Ogrē , Valmierā un Liepājā.30.05.2017

Pagājušajā nedēļā Kandavas novada BJSS vārds izskanēja gan Ogrē , gan Valmierā , gan Liepājā , kur notika dažādas vieglatlētikas sacensības dažādām vecuma grupām.  25.05. Ogres stadionā notika lielākās starptautiskās vieglatlētikas sacensības Latvijā , proti, Rīgas kausi -2017. Pirms šīm sacensībām notika arī tā saucamie Bērnu Rīgas kausi 2017., kuros piedalījās arī desmit jaunie Kandavas novada BJSS vieglatlēti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kandavas BJSS vieglatlētu starti maijā23.05.2017

Pagājušajā nedēļā turpinājās LVS sacensību karuselis, kurā ar labiem panākumiem startēja arī Kandavas bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunie vieglatlēti.

16.05. Valmierā startēja mūsu Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēknis Raivis Garoza, kurš izcīnīja sudraba medaļu lodes grūšanā, startēdams Valmieras VK sacensībās U-20 vecuma grupā, raidot 6kg smago lodi 15.58m tālu, kas ir sportista personiskais rekords.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

2.posma Sportland kausā vieglatlētikā , Kandavas novada BJSS vieglatlēti izcīna divas medaļas.11.05.2017

10.05. Saldus vieglatlētikas stadionā , sliktos laika apstākļos, risinājās Sportland kauss vieglatlētikā 2.posma sacensības . Sportland kauss ir otras lielākās vieglatlētikas sacensības , aiz LR čempionātiem , ko rīko Latvijas vieglatlētikas savienība. Kausa sacensības notiek pavisam piecos posmos , divām vecuma grupām - U-16 un pieaugušie. Saldus posmā piedalījās četri BJSS vieglatlēti , kuriem pa spēkam bija izcīnīt divas medaļas. Abas medaļas tika izcīnītas U-16 meiteņu grupā , un jau kā pierasts, abas medaļnieces ir LR U-16 izlases kanditātes - Ieva Annija Stepiņa un Agnese Besikirska. Ievai sudrabs šķēpa mešanā ar rezultātu 39.28m., Agnesei bronza 200m. ar jaunu personisko rekordu 27.82 sek.  Nelielā mikrotrauma šoreiz liedza Ievai mest šķēpu tālāk ( pirms četrām dienām Ieva uzstādīja savu personisko rekordu 46.18m.). Tūlīt aiz goda pjedestāla tāllekšanā sieviešu grupā palika Beāte Stivriniece ar rezultātu 4.88m. Ceturtais mūsu komandas dalībnieks Tomass Zauers vīriešu grupā startēja savā pamat disciplīnā - 100m. un ar rezultātu 12.31 sek. izcīnīja 19.vietu . Audzēkņu treneri I.Matīss un A.Gross. Visi sacensību rezultāti LVS mājas lapā www.athletics.lv

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Ieva Annija Stepiņa vasaras sezonu iesāk ar jaunu personisko rekordu šķēpa mešanā.08.05.2017

Sekmīga nedēļas nogale izdevās Kandavas BJSS jaunajiem vieglatlētiem , kuri piedalījās gan Tukuma vieglatlētikas kluba sezonas atklāšanas sacensībās 05.05., gan T.Krūmiņa balvu izcīņā šķēpa mešanā , kas notika 06.05. Tukuma stadionā. Visaugstvērtīgāko rezultātu sasniedza mūsu labākā šķēpa metēja Ieva Annija Stepiņa , kura startējot T.Krūmiņa balvu izcīņā šķēpa mešanā , U-16 vecuma grupā , laboja gan savu personisko rekordu , gan arī uzrādīja šo sacensību visu laiku labāko rezultātu U-16 grupas meitenēm , raidot šķēpu 46.18m. tālu. Ieva tikai 28.04. atgriezās no treniņnometnes Portugālē , kur guvusi mikro traumu , bet tas neliedza Ievai sasniegt labu rezultātu. Iepriecināja arī Dita Hadaņonoka , kura U-14 grupā izcīnīja bronzas medaļu ar jaunu personisko rekordu 24.12m. Vēl šķēpa mešanas sacensībās startēja Parisa Kaņepe, Everita Bukovska, Ralfs Kaņeps, Austris Vilmanis, Uģis Āboliņš, Artūrs Jekovičs. Treneri I.Matīss,A.Gross, E.Juhņēviča.Visi rezultāti www.athletics.lv

Tukuma vieglatlētikas kluba sezonas atklāšanas sacensībās sporta skolas audzēkņiem pavisam sešas medaļas. Sacensības notika pieaugušo grupā , kā arī U-10 un U-12 vecuma grupās. Divas zelta medaļas jaunākajā U-10 grupā zēniem izcīnīja Matīss Feldmanis , kurš uzvarēja gan tāllekšanā ar rezultātu 3.25m,.un 60m. skriešanā ar rezultātu 9.7 sek. Pieaugušo grupā iepriecināja mūsu sprinteri - Agnesei  Besikirskai jauns personiskais  rekords 200m. ar rezultātu 27.3 sek. un sudraba medaļa , tāpat arī Tomasam Zaueram personiskais rekords 200m. ar rezultātu 24.3 sek. un arī sudraba medaļa, kā arī Loretai Štofertei jauns personiskais rekords 200m. ar rezultātu 28.6 sek., un bronzas medaļa. Tāllekšanā sievietēm bronzas medaļa Beātei Stivriniecei ar rezultātu 4.92m.  Sacensībās Kandavas BJSS komandas sastāvā startēja arī Roberts Barkāns, Kārlis Vilkaušs, Kristians Celms, Aleksa Saka, Marta Nagle, Amanda Vīndedze, Anabella Pāža , Roberts Ķēvics, Mariss Sterķis, Linda Leimane, Matīss Līkums, Rūdolfs Tauriņš, Ieva Annija Stepiņa, Valērija Kuzmicka.  Jāatzīmē arī bijušā sporta skolas audzēkņa Dāvja Bērsona izcīnītā 1.vieta augstlekšanā ar rezultātu 1.90m. Treneri Andrejs Gross un Indulis Matīss.Rezultāti www.athletics.lv

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)
<>


Jaunākās galerijas