Sporta skolas jaunie vieglatlēti izcīna trīs medaļas sezonas noslēguma sacensībās 02.10.2017

30.septembrī Saldus pilsētas stadionā notika šīs sezonas noslēguma sacensības vieglatlētikā. 

Pēdējās sacensībās āra stadionos šajā sezonā startēja U-12 un U-14 grupu jaunie vieglatlēti. Sporta skolas vieglatlētiem trīs medaļas- zelts Ditai Hadaņonokai lodes grūšanā U-14 grupā ar rezultātu 11,24m.  Divas medaļas mūsu U-12 grupas vieglatlētiem, bronza -Robertam Barkānam 80m skriešanā ar rezultātu 12.17 sek un bronza arī Martai Naglei augstlēkšanā ar rezultātu 1.05 m. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2) galerija (2)

LJBL LR čempionāta jauno sezonu uzsāk sporta skolas U-12 , U-13 basketbolisti26.09.2017

20. septembrī ar spēli pret Bauskas vienaudžiem Kandavas sporta hallē  LJBL LR čempionāta sezonu uzsāka sporta skolas U-12 zēnu basketbola komanda. 

Pirmajā spēlē nācās piekāpties Bauskas puišiem ar rezultātu 28:47( R.Bambis 18p., D.Tropiņš 4p., K.Rozentāls 3p., K.Samiņš 2p., T.Ķilps 1p., R.Putniņš, N.Indriksons, P.Sniedziņš, V.Raginskis, R.Kuskovs, K.Karlsons) Treneris Jānis Bambis.  23.septembrī  mūsu U-13 meitenes jauno sezonu uzsāka Rīgā ar spēli pret iepriekšējās sezonas Latvijas čempionēm 3 BJSS/Rīga komandu. 

Šoreiz vēl neizdevās izrādīt nopietnu pretestību un zaudējums ar rezultātu 10: 61( L.Krūmiņa, V.Timoško, I.Lēmane, K.Ervalde, S.Aišpure, D.Freimane, A.Kārkliņa, N.Šenberga, T.Zeberiņa). Treneris Andris Bambis.  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2) galerija (2)

Kandavas novada jaunajiem vieglatlētiem medaļu birums Tukuma atklātajās sacensībās 26.09.2017

23. septembrī Tukuma sporta skolas stadionā notika Tukuma vieglatlētikas kluba organizētās atklātās sacensības vieglatlētikā U-10, U-12 un pieaugušo grupām.

Sacensībās sekmīgi startēja arī Kandavas novada BJ sporta skolas jaunie vieglatlēti, kuri spēja izcīnīt 11 dažāda kaluma medaļas. 

Sieviešu grupā zelta medaļu 100m skriešanā ar rezultātu 13.04 sek. izcīnija Agnese Besikirska, bronza Loretai Štofertei ar rezultātu 13.82 sek.

 Vīriešu konkurencē zelts 100m Tomasam Zaueram ar rezultātu 11.50 sek. un bronza tāllēkšanā ar rezultātu 5.61m.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6) galerija (3)

Kristers Rozenbergs izcīna bronzas medaļu šķēpa mešanas sacensībās Valgā19.09.2017

16.septembrī Igaunijas pilsētā Valgā notika gadskārtējās sacensības šķēpa mešanā Smiltene- Valga Javelin Cup 2017, kurās piedalījās arī Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti. 

Tika izcīnīta viena bronzas medaļa, kuru savā īpašumā ieguva Kristers Rozenbergs, startējot 2006.gadā dzimušo zēnu grupā. 400g smago šķēpu Kristers raidīja 23,44m tālu. 

Paralēli šķēpa mešanas sacensībām notika arī Sporta kluba Maret individuālās sacensības vieglatlētikā jaunākajām vecuma grupām. Kandavas BJS skolas komandā startēja arī Everita Bukovska, Austris Vilmanis, Artūrs Jekovičs, Miks Muska, Matīss Līkums, Aleksa Saka, Samanta Novikova, Neimanis Sīdžejs. Treneris Andrejs Gross.

printēt

U-16 zēnu komanda jauno sezonu sāk ar uzvaru LJBL LR čempionātā superlīgā18.09.2017

Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas U-16 puišu komanda šajā sezonā savas LJBL LR čempionāta spēles aizvadīs augstākajā jeb superlīgā.

 Pirmā spēle tika aizvadīta Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijas sporta zālē 16.septembrī  pret BJB- BJBS Rīga/Pārdaugava komandu. Mūsu zēni pirmajā spēlē izcīnīja uzvaru ar rezultātu 69:63 ( A.Frīdemanis 16p., K.Šnikvalds 13p., M.Pelīte 12p., M.Ķilps 10p., B.Vuckis 9p., K.Šenbergs 6p.,R.Paņižņiks 3p., Ģ.Celms , K.Striķis, M.Cīcis). Treneris Roberts Rozentāls. Nākošā spēle notiks Kandavā 30.septembrī ar Liepājas komandu.

printēt

Kandavas novada BJSS vieglatlētiem bronzas medaļa Eiropas bērnu vieglatlētikas spēlēs Brno18.09.2017

No 11.-13.septembrim Čehijas pilsētā Brno vienpadsmito reizi notika Eiropas bērnu vieglatlētikas spēles, kurās jau piekto gadu pēc kārtas piedalījās arī Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti. 

Šoreiz sacensībās dalību ņēma četras mūsu labākās U-18 un U- 16 grupu vieglatlētes - Ieva Annija Stepiņa, Agnese Besikirska, Loreta Štoferte un Dita Hadaņonoka. Lielākās cerības, protams, likām uz mūsu LR U-18 izlases kanditāti Ievu Anniju Stepiņu, kura arī uzrādīja vislabāko rezultātu- izcīnīja bronzas medaļu lodes grūšanā 2002.gadā dzimušo meiteņu grupā 19 sportistu konkurencē ar rezultātu 11.98 metri.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

U-16 komanda izcīna 2.vietu pārbaudes turnīrā basketbolā " Talsu Kauss -2017" 31.08.2017

26. un 27.augustā Talsu pilsētas sporta zālēs notika basketbola turnīrs 2001.g.dz.zēniem " Talsu Kauss -2017" , kurā piedalījās Kandavas BJ sporta skolas U-16 puišu komanda.

Komanda aizvadīja četras spēles, kurās izcīnīja trīs uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu, kas kopvērtējumā deva 2.vietu. Lūk spēļu rezultāti: pret Talsu 2001.g. zaudējums ar rezultātu 71:89, pret Talsu 2002.g. uzvara ar rezultātu 88:66, pret Roju uzvara ar rezultātu 105:28, pret Prienai ( Lietuva) uzvara ar rezultātu 86:50.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)
<>


Jaunākās galerijas