Starptautiskais turnīrs jauniešiem basketbolā piecās vecuma grupās 27.12.2017

No 27.-29. decembrim Kandavas sporta zālēs notika starptautisks turnīrs basketbolā jauniešiem piecās vecuma grupās.

 Turnīrā piedalījās 38 komandas no sešām valstīm- Latvija, Krievija, Lietuva, Igaunija, Zviedrija, Baltkrievija. Spēles notika trīs sporta zālēs- Sporta hallē, K. Mīlenbaha vidusskolā un tehnikumā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)

Sporta skolas vieglatlēti gada pēdējās sacensības aizvada Ventspilī19.12.2017

Šā gada pēdējās sacensības Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņiem bija starts starptautiskās vieglatlētikas sacensībās Ventspilī "Ziemassvētku kauss 2017", kas notika 16.decembrī Ventspils Olimpiskā Centra vieglatlētikas manēžā. 

 Sacensības notika U-18 un U-20 vecuma grupām. Mūsu vieglatlēti nestartēja ar labāko sastāvu, jo dažiem jāsadziedē traumas, arī programma nav tik plaša, kā citās sacensībās. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kandavas BJSS audzēkņi startē starptautiskās sacensībās vieglatlētikā Klaipēdā12.12.2017

8.un 9.decembrī Lietuvas pilsētā Klaipēdā notika tradicionālās starptautiskās sacensības vieglatlētikā " Manēžas kausi -2017", kurās startēja arī astoņi Kandavas novada BJSS vieglatlēti.

Lai arī medaļas šoreiz izcīnīt neizdevās, visi sportisti startēja godam. Vislabāk veicās Ievai Annijai Stepiņai ( 2002.,2003.g.dz.), kura izcīnīja 4.vietu lodes grūšanā ar rezultātu 11.96m, tikai 12cm atpaliekot no trešās vietas ieguvējas, sportistes no Lietuvas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

1:1 basketbola turnīrs Mārupē un LJBL LR čempionāta spēles Iecavā11.12.2017

9.decembrī Mārupes sporta namā notika basketbola turnīrs spēlējot 1:1, kurā sacentās U-10 un U-12 vecuma grupas zēni.

Katrā vecuma grupā piedalījās 40 dalībnieki no 12 sporta skolām. Turnīra gaitā notika arī skils chelenge stafete. Mūsu sporta skolu U-10 vecuma grupā pārstāvēja Kristofers Rozentāls, Edgars Kreicbergs un Kristers Putnāns.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Sporta skolas vieglatlēti izcīna medaļas Kuldīgā un Ventspilī05.12.2017

1.decembrī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā sacentās U-12 vecuma grupas jaunie vieglatlēti, sacensībās piedalījās arī Kandavas novada BJSS sportisti. 

Tika izcīnītas divas medaļas- zelta medaļa Anabellai Pāžai par izcīnīto 1.vietu 2kg pildbumbas mešanā ar rezultātu 9.26m un sudraba medaļa Robertam Barkānam par 2.vietu tāllēkšanā ar personisko rekordu 4.02m. Jāatzīmē arī Roberta veikums 60m, kur finālā tika izcīnīta 4.vieta ar rezultātu 9.13 sek, kā arī Kārļa Asara 4.vieta 60m/b ar rezultātu 12.19 sek, un Matīsa Feldmaņa 6.vieta 60m ar rezultātu 9.58 sek.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Sporta skolas U-13 meitenes izcīna četras uzvaras LJBL LR čempionāta sabraukumā04.12.2017

Sekmīgs starts izdevies Kandavas BJSS  U-13 vecuma grupas meitenēm, kuras šī gada 2. un 3.decembrī tikās LJBL LR čempionāta sabraukumā Siguldā. Grupā par 9.-16.vietu tika izcīnītas četras uzvaras četrās spēlēs. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)
<>


Jaunākās galerijas