Basketbolisti spēlē Rīgā, Ievai Annijai Stepiņai uzvara Daiņa Kūlas kausu izcīņā šķēpa mešanā04.06.2019

Sezonas pēdējās spēles basketbolā aizvadījuši Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunie basketbolisti, U-11 grupas zēni, kuri 1.un 2. jūnijā sacentās " Baltā kausa " pēdējā posmā, kas notika Rīgā Olimpiskajā centrā un O.Kalpaka skolas sporta zālē. 

Mūsu komandas zēniem divās dienās bija jāizvada piecas spēles. Pirmajā dienā tika spēlētas trīs spēles un visās arī izcīnīta uzvara. Uzvarēta Liepāja ar rezultātu 68:16, Basketbola klase/Rīga ar rezultātu 62:27 un Alūksne ar rezultātu 62:25. Otrajā dienā tika izspēlētas divas spēles un arī tajās izcīnītas uzvaras, jau ar daudz nopietnākiem pretiniekiem- uzvara pār Rīdzeni ar rezultātu 46:44 un DSN ar rezultātu 51:50.  Komandā spēlēja K.Šukners, R.Koškins, R.Podiņš, R.Sniedziņš, K.Putnāns, E.Kvite, K.Rozentāls, R.Vilkaušs, R.Skujiņš, A.Reķis. Treneris Roberts Rozentāls.

1.jūnijā Ventspils Olimpiskā centra stadionā notika Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas kausu izcīņa šķēpa mešanā. U-18 jaunietēm nepārspēta palika mūsu labākā vieglatlēte Ieva Annija Stepiņa, kura izcīnīja uzvaru, raidot 500g smago šķēpu 47.73 metrus tālu. Atceramies, ka tieši pirms nedēļas Ieva uzvarēja arī cita Olimpiskā čempiona - J.Lūša kausos, uzvarot ar rezultātu 49.99 metri.  Treneri I.Matīss/A.Vaivads.

<>


Jaunākās galerijas