Vieglatlētika03.09.2018

2018./2019.mācību gadā Kandavas novada BJSS vieglatlētikas nodaļā trenējas 115 audzēkņi un strādā 6 sertificēti treneri. Kandavas pilsētā Andrejs Gross , Indulis Matīss , Elvīra Juhņēviča, Egita Grundmane , Cēres pagastā Aivars Rožinskis, Zantes pagastā Tija Tripāne . Lai audzēknis varētu sākt trenēties Kandavas novada BJSS vieglatlētikas nodaļā, sporta skolā jāiesniedz: 1. Iesniegums ( veidlapa saņemama sporta skolā vai sporta skolas mājas lapā , sadaļā dokumenti ), 2. ģimenes ārsta izziņa ar apstiprinājumu , ka audzēknis drīkst nodarboties ar vieglatlētiku un paaugstinātu fizisko slodzi, 3. dzimšanas apliecības vai pases kopija, 4. foto 3x4 1gb. 4. Piekrišana ( personas datu aizsardzībai) , 5. Izglītojamo līgums.  Nepieciešamības gadījumā , jāveic iestāšanās kontrolnormatīvi ( skatīt sporta hallē vai sporta skolas mājas lapā sadaļā dokumenti).

Visu sacensību rezultāti apskatāmi sadaļā jaunumi.

<>

Jaunākās galerijas