Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola

Pasākumi

Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās U 14 vecuma grupai

29.02.2024 - 01.03.2024 kur : Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

452.jpg29. februārī un 1. martā Rīgas Daugavas vieglatlētikas manēžā notika 2024. gada Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās U 14 vecuma grupai. Sacentās 12 un 13 gadīgi zēni un meitenes. Lai sacensībās piedalītos, iepriekš bija jāizpilda čempionāta normatīvi. Kandavas Sporta skolas komandā iekļuva Marta Ērenfrīde, Gabriēla Laurinoviča, Sindija Patrīcija Melbikse, Līga Paula Stepiņa, Emīlija Zeberiņa, Ivars Gindra un Silvestrs Čabajs.

Līga Paula Stepiņa lodes grūšanā ar jaunu personīgo rekordu 11.65 izcīnīja sudraba medaļu. Arī Marta Ērenfrīde uzstādīja personīgo rekordu, tāllēkšanā aizlecot 4.77 un iegūstot 5. vietu. Savukārt, Ivars Gindra sasniedza personīgo rekordu 60 m skrējienā, to veicot 8.52. Viņš iekļuva finālā un ieguva 7. vietu. Ivaram labs izdevās arī 300m skrējiens, izcīnot 11. vietu. Silvestram Čabajam lodes grūšanā 7. vieta 10.01. Vēl mūsu četras meitenes ar atzīstamu nopietnību piedalījās 4X200 stafetē : Marta Ērenfrīde, Gabriēla Laurinoviča, Līga Paula Stepiņa un Sindija Patrīcija Melbikse.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

A.K. Leimaņa piemiņas kausa izcīņa vieglatlētikā

09.03.2024 kur : Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

20240309120946.jpg9. martā Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā norisinājās A.K. Leimaņa piemiņas kausa sacensības vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupām. Sacensībās piedalījās talantīgi jaunie vieglatlēti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Kandavas sporta skolas vieglatlēti izcīnīja četrus kausus, demonstrējot izcilu sniegumu lodes grūšanas disciplīnā. U18 vecuma grupā Marta Rūta Šteinberga ieguva godpilno 2. vietu ar rezultātu 12.28m, bet Kārlis Didzis Asars izcīnīja 3. vietu ar rezultātu 13.34m.

U16 grupā Gustavs Drīksna sasniedza 2. vietu ar personīgo rekordu 11.69m, savukārt Egnārs Zaļais ieguva 3. vietu ar savu personīgo rekordu 11.35m.

Janeks Šimkēvics sasniedza augstu rezultātu augstlēkšanā, pārvarot 1.75m un iegūstot 5. vietu. Matīss Feldmanis izcīnīja 6. vietu 60m skrējienā ar laiku 7.52 sekundes, iekļūstot finālā.

Paldies audzēkņiem un trenerim Andrejam Grosam par ieguldīto darbu un sasniegtajiem rezultātiem.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kandavas sporta skolas audzēkņi izcīna augstus sasniegumus Ventspils novada BJSS atklātajās vieglatlētikas sacensībās

13.03.2024 kur : Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

ugale-13032024-12.jpgUgāles sporta centrā, 13. martā, notika Ventspils novada BJSS atklātās vieglatlētikas sacensības U14 grupai, kurās piedalījās vairāk nekā 160 jaunieši no dažādām Latvijas pilsētām. Kandavas sporta skolas audzēkņi, spēcīgā konkurencē ar citu pilsētu sportistiem, izcīnīja vairākas godalgotās vietas.

Marta Ērenfrīde izcīnīja 1. vietu tāllēkšanā, aizlecot 4.69 metrus.
Līga Paula Stepiņa uzstādīja personīgo rekordu lodes grūšanā, izcīnot 1. vietu ar rezultātu 11.80 metri.
Ivars Gindra izcīnīja 1. vietu 300m skrējienā ar laiku 47.66 sekundes un 2. vietu 60m skrējienā ar laiku 8.43 sekundes.

Liels birums mūsējiem ar ceturtajām vietām.
Emīlija Zeberiņa lodes grūšanā sasniedza personīgo rekordu 10.04 metri un ierindojās 4. vietā.
Silvestrs Čabajs lodes grūšanā arī izcīnīja 4. vietu ar rezultātu 10.22 metri.