U-16 zēnu komanda jauno sezonu sāk ar uzvaru LJBL LR čempionātā superlīgā18.09.2017

Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas U-16 puišu komanda šajā sezonā savas LJBL LR čempionāta spēles aizvadīs augstākajā jeb superlīgā.

 Pirmā spēle tika aizvadīta Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijas sporta zālē 16.septembrī  pret BJB- BJBS Rīga/Pārdaugava komandu. Mūsu zēni pirmajā spēlē izcīnīja uzvaru ar rezultātu 69:63 ( A.Frīdemanis 16p., K.Šnikvalds 13p., M.Pelīte 12p., M.Ķilps 10p., B.Vuckis 9p., K.Šenbergs 6p.,R.Paņižņiks 3p., Ģ.Celms , K.Striķis, M.Cīcis). Treneris Roberts Rozentāls. Nākošā spēle notiks Kandavā 30.septembrī ar Liepājas komandu.

printēt

Kandavas novada BJSS vieglatlētiem bronzas medaļa Eiropas bērnu vieglatlētikas spēlēs Brno18.09.2017

No 11.-13.septembrim Čehijas pilsētā Brno vienpadsmito reizi notika Eiropas bērnu vieglatlētikas spēles, kurās jau piekto gadu pēc kārtas piedalījās arī Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti. 

Šoreiz sacensībās dalību ņēma četras mūsu labākās U-18 un U- 16 grupu vieglatlētes - Ieva Annija Stepiņa, Agnese Besikirska, Loreta Štoferte un Dita Hadaņonoka. Lielākās cerības, protams, likām uz mūsu LR U-18 izlases kanditāti Ievu Anniju Stepiņu, kura arī uzrādīja vislabāko rezultātu- izcīnīja bronzas medaļu lodes grūšanā 2002.gadā dzimušo meiteņu grupā 19 sportistu konkurencē ar rezultātu 11.98 metri.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

U-16 komanda izcīna 2.vietu pārbaudes turnīrā basketbolā " Talsu Kauss -2017" 31.08.2017

26. un 27.augustā Talsu pilsētas sporta zālēs notika basketbola turnīrs 2001.g.dz.zēniem " Talsu Kauss -2017" , kurā piedalījās Kandavas BJ sporta skolas U-16 puišu komanda.

Komanda aizvadīja četras spēles, kurās izcīnīja trīs uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu, kas kopvērtējumā deva 2.vietu. Lūk spēļu rezultāti: pret Talsu 2001.g. zaudējums ar rezultātu 71:89, pret Talsu 2002.g. uzvara ar rezultātu 88:66, pret Roju uzvara ar rezultātu 105:28, pret Prienai ( Lietuva) uzvara ar rezultātu 86:50.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Mūsu U-13 meiteņu basketbola komanda izcīna 4.vietu "Siguldas kausa" izcīņā 28.08.2017

26.un 27.augustā Siguldas sporta skolā norisinājās tradicionālais turnīrs basketbolā meitenēm "Siguldas Kauss -2017", kas ir kā gatavošanās cikls jaunajai JLBL sezonai.

Jau otro gadu pēc kārtas turnīrā startēja arī Kandavas BJS skolas U-13 meiteņu komanda, kura piecu komandu konkurencē izcīnīja 4.vietu.

Lūk, mūsu meiteņu spēļu rezultāti:

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

11.augustā tiek izcīnīti J.Lūša kausi šķēpa mešanā.14.08.2017

11.08. K.Mīlenbaha vidusskolas sporta laukumā notika tradicionālās sacensības šķēpa mešanā - J.Lūša kausu izcīņa. Pirmās sacensības notika tālajā 1976.gadā. Uz sacensībām ierodas arī pats leģendārais šķēpa metējs , izcilākais Latvijas vieglatlēts , triju Olimpisko medaļu īpašnieks , Jānis Lūsis , kurš ne tikai apbalvo uzvarētājus , bet arī dalās pieredzē ar jaunajiem sportistiem. Par cik tikko ir beigusies vieglatlētikas vasaras sezona , dalībnieku nebija pārāk daudz , toties tika sasniegti vairāki labi rezultāti. Gribu izcelt divu sportistu uzrādītos rezultātus , vispirms ventspilnieces Marijas Svistunas iespēto , proti , Marija startēja savā pamatgrupā U-16 , kur ir Latvijas čempione , kā arī 4.vietas ieguvēja Eiropas Jaunatnes Olimpiādē . U-16 grupā Marija 400g.smago šķēpu raidīja 48.28m.tālu , pēc laika Marija izgāja uz starta arī U-18 grupā , kur arī pārliecinoši uzvarēja , 500g.smago šķēpu metot 44.40m. tālu , bet vēl pēc tam arī uzvara junioru grupā , kur jau 600g.smago šķēpu spēja aizmest 45.08m. tālu . Tika sasniegts arī sporta laukuma rekords ,proti juniors Kristaps Jaunpujens no Vecumniekiem lielo 800g. šķēpu aizmeta 71.10m.tālu. Marijas trenere Mārīte Alaine , Kristapa treneris Ainārs Kovals. Divas medaļas izcīnīja arī Kandavas BJSS audzēkņi. Vislielākais prieks par Artūra Jekoviča 3.vietu un personisko rekordu U-16 zēnu grupā ar rezultātu 39.98m. Vēl vienu 3.vietu izcīnīja Rihards Jakubovics , kurš U-18 grupā uzrādīja rezultātu 34.94. Puišus trenē Andrejs Gross. Diemžēl sacensībās traumas dēļ nestartēja mūsu labākā šķēpa metēja Ieva Annija Stepiņa . Ceļojošo kausu šogad sīvā cīņā ar Ventspilniekiem , izcīnīja Kandavas BJSS komanda. ( Rihards Jakubovics, Artūrs Jekovičs, Austris Vilmanis, Kristers Rozenbergs, Henrijs Besikirskis, Magnuss Jefremovs, Dāvis Bērsons , Ivo Dans Kleinbergs, Dita Hadaņonoka)  Visu dalībnieku rezultāti būs pieejami LVS mājas lapā. Paldies organizatoriem - S/K kandava un BJSS . Uz tikšanos 2018.gadā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Ieva Annija Stepiņa izcīna Sportland kausus divās disciplīnās07.08.2017

2.augustā Rēzeknē notika Sportland kausa piektais - noslēdzošais posms vieglatlētikā, kur sekmīgi startēja sporta skolas U-16 grupas meitenes. 

Lai varētu piedalīties kopvērtējumā, starts piektajā posmā ir obligāts.  Mūsu pašreiz labākā vieglatlēte Ieva Annija Stepiņa izcīnīja uzvaru posmā lodes grūšanā, uzrādot rezultātu 12.09 m, šī uzvara deva Ievai arī 1.vietu kopvērtējumā lodes grūšanā, kur tika vērtēti trīs labākie posmi, un Sportland dāvanu karti 75 EUR vērtībā. Bez lodes grūšanas Ieva startēja arī šķēpa mešanā, kur posmā 2.vieta ar rezultātu 41.26 m. Arī šķēpa mešanā kopvērtējumā Ievai pirmā vieta, kas deva iespēju tikt pie vēl vienas 75 EUR vērtas dāvanu kartes. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Sporta skolas jaunie basketbolisti tiekas ar Kristapu Porziņģi20.07.2017

Jau otro reizi, Latvijas labākais basketbolists Kristaps Porziņģis organizēja tikšanos un meistarklases 250 Latvijas jaunajiem basketbolistiem.

Pasākumā piedalījās četri Kandavas novada BJSS basketbolisti- Kristers Grunte, Kārlis Kazaks, Tīna Zeberiņa un Agnete Kārkliņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)
<>


Jaunākās galerijas